کد مطلب: 10007 درج نظر
بیوگرافی حمیدرضا ماهی صفت
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمیدرضا ماهی صفت هنرمند استندآپ کمدین ایرانی است که از وی با نام مستر بین ایران یاد می‌شود. در ادامه...

حمیدرضا ماهی صفت هنرمند استندآپ کمدین ایرانی است که از وی با نام مستر بین ایران یاد می‌شود. در ادامه بیوگرافی او را در آسمونی ببینید .

بیوگرافی حمید رضا ماهی صفت :

حمیدرضا ماهی صفت متولد 20 بهمن ماه سال 1338 در شیراز است. پدرش اهل شیراز و مادرش اصفهانی است. وی دیپلم ریاضی دارد. دارای دو فرزند است که پسرش گرافیست و دخترش کارشناس نرم افزار و همسرش نیز خانه دار است.

ماهی صفت به بمب خنده ایران معروف است. به غیر از خنداندن مردم که مهمترین دغدغه زندگی اوست در کارهای فرهنگی نیز فعالیت چشمگیری دارد.

چاپ و نشر چند صد هزار کتاب آموزش نماز به صورت رایگان در سراسر کشور، تهیه پیامکهای قرآنی، تهیه و تنظیم احادیث و پخش در سراسر کشور و… گوشه ای از فعالیتهای فرهنگی ماهی صفت محسوب می شود.

یکی از مصاحبه های حمیدرضا ماهی صفت :

انتخاب نام فامیلی ماهی صفت انتخاب پدربزرگم بود شاید فکر می کرده که این اسم نشانه و سمبل پویایی و بی آزاری است.

- همه مطالب طنزی که در برنامه های خود بیان و اجرا می کنم برگرفته از مسائل اجتماعی و آمیخته ای از لطیفه های رایج در جامعه، SMSها و خاطرات و … است که با انتخاب بهترین سوژه ها آنها را در ذهنم ویرایش می کنم.

- روز 17 بهمن سال 83 صبح پدرم فوت کرد ولی همان شب چهار برنامه کنسل نشدنی داشتم ولی با این حال سر برنامه رفتم و اتفاقا خیلی انرژی هم گذاشتم و برنامه ها به خوبی اجرا شد ولی… من عاشق کارم هستم و هیچ چیزی برایم مهمتر از شاد کردن مردم نیست.

- اصلا دوست ندارم مرا با مستر بین مقایسه کنند.

- خوشحالم که وسیله خنداندن مردم هستم.

حمیدرضا ماهی صفت و همسرش

حمیدرضا ماهی صفت و دخترش

ثبت نظر درباره «بیوگرافی حمیدرضا ماهی صفت»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت