کد مطلب: 56950 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نگاهی به استایل جی جی حدید

نگاهی به استایل جی جی حدید

جی‌جی حدید مدل مشهور و جذاب آمریکایی چهره‌ای آشنا و محبوب در صنعت مد و فشن است. عکس های این سوپرمدل روی جلد مجله‌ها یا در شوی برند‌های مختلف دیده می‌شود.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جی جی حدید یکی از سوپراستار های بی بدیل دنیای مد می باشد. علاوه بر درخشش معروفش در شو های معروف و عکس هایش روی جلد مجلات و کمپانی های مختلف، الگوی بی نظیری در دنیای مد نیز می باشد و می توان از استایل او در موقعیت های مختلف الهام گرفت. در این بخش از آسمونی وارد دنیای مد می شویم و استایل های مختلف جی جی حدید را در موقعیت های مختلف بررسی می کنیم.

استایل رسمی

استایل رسمی و کاری جی جی حدید کت و شلوار های ست می باشد. این سوپراستار معمولا در جلسات یا به عنوان مدل عکاسی این استایل را انتخاب می کند و هیچوقت استایل های کسل کننده را ترجیح نمی دهد. بنابراین به جای کت و شلوار مشکی کلاسیک، از رنگ های جیغ مانند صورتی، قرمز و یا مدل های شیک و اورسایز مردانه انتخاب می کند.

استایل جی جی حدید

جین های زاپ دار

این مدل جین ها امضای جی جی حدید می باشند و در همه موقعیت ها از ایونت ها و عکاسی های فشن گرفته تا استایل های عادی روزانه از این نوع جین ها استفاده می کند. شلوار های زاپ دار را مانند جی جی حدید می توانید با بادی مشکی و بوت های پاشنه بلند مشکی ست کنید. در فصول گرم سال نیز می توانید این جین را با یک نیم تنه بپوشید.

استایل جی جی حدید

بوت های بالای زانو

جی جی حدید از انتخاب استایل های جسورانه ترسی ندارد و وقتی نوبت به انتخاب کفش میرسد معمولا او را با بوت های بلند بالای زانو می بینیم. او این بوت ها را با لباس های کوتاه و یا پیراهن های چاک دار استفاده می کند. اگر از بوت های کوتاه و بوت های پاشنه بلند استفاده کنید پاهای شما بلند تر به نظر می رسد.

استایل جی جی حدید

کفش های لژدار

شاید شما احتیاج ندارید قدتان بلندتر به نظر برسد اما جی جی حدید با وجود اینکه قد بلندی دارد باز هم کفش های لژدار را در استایل خود به کار می برد. چکمه های حجیم و صندل های پاشنه دار و دکتر مارتین و کفش های لژ دار بخشی از استایل او می باشند. این کفش ها را مانند حدید می توانید با جین های زاپ دار و شلوار های ست شیک بپوشید.

استایل جی جی حدید

مدل مو

جی جی حدید با مو های بلوند بی نظیر خود بسیار جذاب است. موهای موج دار، بلند و زیبای او در هماهنگی کامل با استایل کالیفرنیایی اوست. حدید معمولا فذق از کنار، مدل دم اسبی، مدل گوجه ای و مدل های نیمه باز را برای مدل موهای خود انتخاب می کند.

مدل موی جی جی حدید

آرایش و میکاپ

جی جی حدی به طور طبیعی زیباست و فقط برای تغییر ظاهر آرایش مینیمالی می کند. آرایش او شامل پوستی برنزه، شفاف و برا، ابروهای قهوه ای خوش فرم و مژه های سیاه و حجیم است و برای جلب توجه معمولا از خط چشم و سایه هایی با تن رنگ گرم مانند طلایی و شرابی و رژلب های قرمز استفاده می کند.

میکاپ جی جی حدید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «نگاهی به استایل جی جی حدید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?