جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی ! | آسمونی
کد مطلب: 41400 درج نظر
جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی !

جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی !

دیدار دو تیم جنوا و یوونتوس در سری آ با برتری میزبان به پایان رسید .به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دیدار دو تیم جنوا و یوونتوس در سری آ با برتری میزبان به پایان رسید .

جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی !
جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم جنوا و یوونتوس در رقابت های سری آ که امروز برگزار شد با شکست بیانکونری همراه شد تا همچنان رکورد یک فصل بدون باخت آرسن ونگر در آرسنال دست نیافتنی بماند . تیم جنوا در این بازی برتری کاملی را نسبت به تیم یوونتوس در اختیار داشت و روی چند موقعیت در همان ابتدای بازی می توانست به گل برسد . در دقیقه 16 روی یکی از مهمترین حملات این تیم ، کوامه به توپ رسید و با یک سر توپ قصد در فریب روگانی داشت ولی ضربه او با هوشیاری روگانی بلوکه شد و به سانابریا رسید که ضربه این بازیکن با واکنش عالی پرین همراه شد . در دقیقه 29 ، روی موقعیت ایجاد شده برای تیم جنوا ، توپ در یک رفت و برگشت به بازیکنان این تیم رسید و ارسالی روی دروازه انجام شد که توپ به دست ژائو کانسلو برخورد کرد و داور در ابتدا اعلام پنالتی کرد ولی با استفاده از VAR رای خود را برگرداند و خطای هند کوامه را  اعلام کرد و دستور به ادامه مسابقه داد .

genoa-wins-against-juventus-in-serie-a
genoa-wins-against-juventus-in-serie-a

در نیمه دوم و در دقیقه 56 تیم یوونتوس به گل رسید که البته داور مسابقه آنرا مردود اعلام کرد . اعلام آفساید گرفته شده در حین حمله تیم یوونتوس مانع از برتری تیم یوونتوس در این مسابقه شد تا همچنان دروازه دو تیم بسته باقی بماند . گل اول بازی در دقیقه 72 زده شد . تیم جنوا که در طول دو نیمه تیم کاملا برتر این میدان بود با این گل در دقیقه 72 توانست برتری خود را به اثبات برساند . پاس عرضی پاندو برای استورارو این بازیکن را در موقعیت شوت زنی قرار داد و ضربه فنی این بازیکن به زیبایی وارد دروازه تیم یوونتوس شد تا حساب کار یک بر صفر شود . تنها 8 دقیقه بعد گل دوم تیم جنوا نیز به ثمر رسید . روی یک موقعیت عالی ، کوامه به توپ رسید و با یک پاس عالی پاندو را صاحب توپ کرد که ضربه عالی این بازیکن به زیبایی وارد دروازه شد تا کار تیم یوونتوس به راحتی در این مسابقه به اتمام برسد .  

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «جنوا 2 - 0 یوونتوس ؛ رکورد ونگر همچنان دست نیافتنی !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?