کد مطلب:  40021 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عکس های جدید از خانواده Galaxy S10 به بیرون درز کرد

عکس های جدید از خانواده Galaxy S10 به بیرون درز کرد

امروز عکس های جدیدی از خانواده ی جدید سامسونگ به بیرون درز کرد. به گزارش آسمونی ، تقریبا یک ماه تا معرفی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عکس های جدید از خانواده Galaxy S10 به بیرون درز کرد
عکس های جدید از خانواده Galaxy S10 به بیرون درز کرد


امروز عکس های جدیدی از خانواده ی جدید سامسونگ به بیرون درز کرد.

به گزارش آسمونی ، تقریبا یک ماه تا معرفی رسمی خانواده گلکسی اس 10 باقی مانده است با این وجود درز عکس و مشخصات این محصولات اجتناب ناپذیر است. سامسونگ سری گلکسی S10 را در تاریخ 1 اسفند 97 ( 20 فوریه 2019 ) ساعت 22:30 دقیقه به وقت تهران در سالن بیل گراهام سیویک شهر سان فرانسیسکو معرفی خواهد کرد.

آسمونی : در عکس های منتشر شده از این دستگاه ها بخش پشتی و کناری گوشی ها بطور کامل مشخص است که نشان دهنده استفاده سامسونگ از دوربین های دوگانه و سه گانه است. تصاویر از چپ به راست مربوط به Galaxy S10 Lite ( نام دیگر آن Galaxy S10E ) و Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus هستند.

galaxy-s10-family-photos
galaxy-s10-family-photos


فناوری

نکته مهم در قسمت پشتی دستگاه ها، استفاده از دوربین سه گانه در Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus است که می تواند قابلیت های زیادی را به همراه داشته باشد. تنها گوشی دو دوربینه این خانواده Galaxy S10 Lite می باشد. تفاوت دیگر S10 Lite در قسمت پشتی با برادرانش عدم استفاده از سنسور ضربان قلب است که احتمالا  دلیل این کار کاهش قیمت تولید است.

همانطور که قبلا هم اشاره کرده بودیم Galaxy S10 از سنسور تشخیص اثرانگشت در زیر صفحه نمایش استفاده می کند که با توجه به تصاویر ، تایید می شود اما نکته ی قابل توجه مربوط به دستگاه Galaxy S10 Lite است که در مقایسه با دو دستگاه دیگر از دکمه پاور بزرگتری برخوردار است و به احتمال بالا حسگر تشخیص اثرانگشت با دکمه پاور ترکیب شده است. در سمت دیگر هم دکمه های تغییر صدا و دکمه دستیار صوتی بیکسبی وجود دارد.

موبایل

این دستگاه ها در اندازه های 5.8 ، 6.1 و 6.4 عرضه می شوند که دو دستگاه بزرگتر دارای لبه های خمیده هستند.

منبع: اختصاصی آسمونی
نظر خود را درباره «عکس های جدید از خانواده Galaxy S10 به بیرون درز کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید