کد مطلب:  28686 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 8 دقیقه
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

شل شدن سینه ها یک فرایند طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می افتد. زمانی که سینه ها نرم شده و قابلیت ارتجاعی...
زمان مطالعه: 8 دقیقه
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


شل شدن سینه ها یک فرایند طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می افتد. زمانی که سینه ها نرم شده و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد این اتفاق رخ می دهد. اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید و به دنبال روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها هستید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی انواع روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها می پردازیم.

firming-breasts
firming-breasts


روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها به کمک داروهای خانگی

1. ورزش کردن یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

کسانی که سینه افتاده وشل دارند، باید ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانند. تمریناتی که در ناحیه سینه هستند برای این کار مناسبند

برخی از تمرینات عبارتند از: پرس سینه و فشار یو پی اس، و دمبل.

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


2. استفاده از ماساژ یخ یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

ماساژ یخ نیز بسیار مناسب است دمای سرد بافت را محکم تر میکند

با 2 تکه یخ ماساژدر حرکت دایره ای در اطراف سینه ها فقط برای یک دقیقه کافی است سپس سینه را با یک حوله نرم پاک کنید هر روز در فواصل منظم این کار را انجام دهید توجه کنید که ماساژ یخ بیش از یک دقیقه نباشد در غیر این صورت بی حس میشود

firming-breasts
firming-breasts


3. روغن زیتون یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

ماساژ سینه با روغن زیتون یک روش بسیار عالی برای سفت کردن سینه است. روغن زیتون غنی از آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب است که می تواند سینه را تقویت کند.

مقداری روغن زیتون را بر روی کف دست خود بمالید تا گرم شود سپس با کف دست با حرکات رو به بالا 15 دقیقه ماساژ دهید تا جریان خون افزایش پیدا کند و سلولها ترمیم یابد این کار 4-5 بار در هفته انجام دهید

همچنین می توانید بجای روغن زیتون از روغن بادام، ، آووکادو یا روغن جوجوبا استفاده کنید.

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


4. استفاده از خیار و زرده تخم مرغ یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

یکی دیگر از درمان بسیار عالی برای بالا بردن سینه ماسک تهیه شده از خیار و زرده تخم مرغ است. خیار دارای خواص طبیعی برای درمان پوست و زرده تخم مرغ دارای سطح بالایی از پروتئین و ویتامین ها است که می تواندبه درمان افتادگی سینه کمک کند.

1 خیار کوچک را در یک مخلوط کن پوره کنید.

با 1 زرده تخم مرغ 1 قاشق چای خوری کره یا کرم ریخته و خمیر درست میکنیم 30 دقیقه بر روی سینه ها مالش می دهیم سپس با آب سرد کمی می شوییم هفته ای یک بار برای تقویت بافت سینه لازم است

firming-breasts
firming-breasts


5. استفاده از سفیده تخم مرغ یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

سفیده تخم مرغ پو مغذی پوست است.چربی های موجود در سفیده تخم مرغ به سفت شدن سینه ها کمک میکند

1 سفید تخم مرغ را آنقدر هم بزنید تا کف کند. به مدت 30 دقیقه بر روی سینه ها بماندسپس با آب خیار یا پیاز هم ماساژ داده وسپس با آب سرد می شوئیم

همچنین می توانید یک ماسک با مخلوط کردن 1 سفیده تخم مرغ با 1 قاشق غذاخوری ماست ساده و عسل آماده کنید. روی سینه به مدت 20 دقیقه قرار داده. سپس با آب سرد می شوئیم

هفته ای یکبار انجام دهید

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


6. استفاده از شنبلیله یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

در آیورودا، شنبلیله اغلب برای تقویت سینه استفاده می شود.چون شنبلیله دارای ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است پوست سینه را صاف و سفت میکند

مخلوط 1/4 فنجان پودر شنبلیله را با آب مخلوط کرده تا خمیری درست شود. با این خمیر سینه را به مدت 5 تا 10 دقیقه ماساژ می دهیم. سپس با آب گرم بشوئید. این درمان یک یا دو بار در هفته است.

همچنین می توانید یک ماسک پستان با 1/2 فنجان ماست ، 10 قطره روغن شنبلیله و ویتامین E و 1 عددسفید تخم مرغ درست کنید. مواد تشکیل دهنده را تا زمانی کهیک خمیر صاف درست شود مخلوط میکنیم. خمیر را بر روی سینه خود مالش داده 30 دقیقه بماند.سپس با آب سردبشوئید. این ماسک را یک بار در هفته انجام دهید

firming-breasts
firming-breasts


7- استفاده از دانه انار یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

انار ماده ضد پیری فوق العاده خوبی است . روغن دانه انار سرشار از مواد مغذی است که به تقویت سینه کمک میکند

از پوست انار و روغن خردل گرم خمیر درست کنید. با حرکت دایره ای سینه را به مدت 5 تا 10 دقیقه در روز قبل از رفتن به رختخواب ماساژ دهید.

می توانید با روغن دانه انار سینه خود را 2 یا 3 بار در روز ماساژ دهید

یا مخلوط 4 قاشق چای خوری روغن چریش با 1 قاشق چای خوری از پودر خشک شده پوست انار را گرم کرده این مخلوط را بعد از خنک شدن سینه ها را دو بار در روز به مدت چند هفته ماساژ دهید

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


8. استفاده از آلوئه ورا یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

آلوئه ورا دارای خواص طبیعی است آنتی اکسیدان ها در آلوئه ورا از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد جلوگیری میکندژل آلوئه ورا را بر روی سینه  به آرامی ماساژ با حرکت دایره ای به مدت 10 دقیقه انجام دهید.

و سپس آن را با آب گرم بشوئید. ایندرمان 4 یا 5 بار در هفته تا بدست آوردن نتیجه انجام دهید. همچنین می توانید ترکیبی از 1 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا وسس مایونز و 1 قاشق چای خوری عسل آماده کنید. بمدت 15 دقیقه سینه ها را با این ماساژ دهید سپس هر 15 روز یکبار انجام دهید

firming-breasts
firming-breasts


9- استفاده از کره ی درخت روغن قلم یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

یکی دیگر از مواد طبیعی سفت کننده سینه کره درخت روغن قلم است. این یک منبع بزرگ از ویتامین E است که پوست سینه را محکم تر میکند.همچنین، از آسیب سلولی ناشی از رادیکال های آزاد جلوگیری میکند.

با کره درخت روغن قلم سینه خود را به بالا و با حرکت دورانی به مدت 10-15 دقیقه ماساژ دهسدسپس بشوئید3 تا 4 بار در هفته انجام دهید .

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


10. استفاده از خاک رس یکی از روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها

سفت کننده طبیعی پوست است. این شامل مواد معدنی مانند سیلیس، منیزیم، آهن، کلسیم، پتاسیم و سدیم است کهسینه را سفت و ازافتادگی ان جلوگیری می کیند

مخلوط 2 قاشق غذا خوری از خاک رسl به شکل پودر مخلوط با آب یک خمیر درست کنید.

این خمیر را بر روی سینه مالیده تا خشک شود سپس با آب وارم بشوئیدیک بار درهفته این کار را انجام دهیدنکات اضافیاجتناب از رژیم غذایی کاهش وزن شدید در مدت زمان کوتاه شنا کردن یک تمرین عالی برای سفت کردن سینه ها است.

از خم شدن و پریدن،بدون سینه بند اجتناب کنید

مقدار کافی آب در روز به هیدراته شدن پوست کمک میکند.

به طور مستقیم سینه خود را بدون کرم ضد آفتاب زیر نور خورشید قرار ندهید

ترک سیگار برای بهبود سلامت کلی و به محافظت از پوست سینه کمک میکند.

همیشه راست بنشینید و صاف راه بروید

پوشیدن سینه بند ورزشی در انجام تمرینات هوازی، بازی تنیس، دویدن یا انجام هر نوع تمرین الزامی است

اگر اضافه وزن و کاهش وزن دارید سینه ها افتاده میشود

همچنین می توانیدبا یوگا سینه های خود را سفت کنید

غذاهای سالم با مواد مغذی ضروری مانند پروتئین ها، ویتامین ها، کلسیم، مواد معدنی، کربوهیدرات و چربی ضروری است

پنج راه آسان برای سفت شدن سینه‌ ها در عرض یک ماه برای بانوان

1) سینه هایی سفت با ورزش کردن

دلیل این که ورزش برای شما مناسب می‌باشد این است که سینه‌ها از بافت چربی‌ هستند که در زیر این بافتها عضلات سینه ای قرار گرفته اند.شما با انجام تمرینات مربوط به سینه این عضلات را تقویت کرده و باعث میشود سینه شما به طور طبیعی بزرگ و سفت به نظر بیاید.هیچ چیز مثل تمرینات استقامتی باعث سفت شدن سینه‌ها نمی‌شود.همچنین به تمرینات خود نیز مقداری وزنه بیفزائد.

در ادامه به بیان برخی‌ تمرینات مربوط به سینه می‌پردازیم:

قفسه سینه-پارالل نیز میتواند کمک کننده باشد-پرس سینه دمبل-پرس سینه هالتر

firming-breasts
firming-breasts


2) استفاده از کرم‌های سفت کننده سینه

در کنار یک تغذیه مناسب و تمرین منظم استفاده از کرم‌های سفت کننده سینه نیز میتواند باعث نتیجه گیری سریعتر شود.

استفاده از این کرم‌ها دو بار در روز مطمئنا به شما کمک بسیاری خواهد کرد و بهترین راه این است که مقدار مناسب را در کف دست خود ریخته و به آرامی با حرکات دایره ای رو به بالا سینه‌های خود را ماساژ دهید.

3) کلاژن برای داشتن سینه هائی سفت

همانطور که قبلا اشاره کردیم کلاژن به طور طبیعی در بدن ساخته شده و باعث حفظ قابلیت ارتجاعی پوست میشود.اما همزمان با افزایش سن میزان ساخت این ماده نیز کمتر شده و پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست میدهد.بعضی‌ از غذا‌های غنی از کلاژن شامل مرغ،گوشت بدون چربی‌ و هر نوع میوه و سبزیجات قرمر رنگ می‌باشد.ویتامین سی‌ نیز وقتی‌ پای ساخت کلاژن و ترمیم بافت‌های چربی‌ به میان میاید بسیار مهم است.

4) استفاده از سینه بند مناسب باعث سفت به نظر رسیدن سینه‌ها میشود

استفاده از سینه بند مناسب نیز میتواند باعث تفاوت شود،سایز سینه بند مناسب خود را پیدا کنید.تحقیقات نشان میدهد که اکثر زنان از سینه بند‌های با سایز نامناسب استفاده میکنند.

هزینه خرید خود برای سینه بند را افزایش داده و سعی‌ کنید بهترین نوع آن را خریداری کنید.استفاده از سینه بند متناسب باعث محدودیت در شلی و آویزان بودن سینه‌ها و جلوگیری از ظاهر بد آن هنگام لباس پوشیدن میشود.

نکته مهم: هنگام خواب حتما سینه بند خود را باز کنید،سینه‌ها نیاز به هوای تازه دارند و همچنین باید به حالت اولیه خود نیز برگردند.این کار همچنین باعث کاهش ابتلا به سرطان سینه نیز میشود.

روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها
روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها


5) استفاده از آب درمانی

آب درمانی روش منحصر به فردی برای سفت شدن سینه‌ها است.تمام چیزی که نیاز دارید آب است.با این عمل شما باعث افزایش جریان خون در پوست شده که باعث کمک در فرایند سازندگی کلاژن و حفظ قابلیت ارتجاعی آن میشود.

پروتئین‌های پوست که از این روش ساخته میشوند باعث بزرگی‌ و سفتی سینه‌ها میشود،راه پیشنهادی این است که شما هنگام حمام کردن مکرر از آب داغ و سرد استفاده کنید.برای 30 ثانیه سینه‌های خود را زیر آب داغ بگیرید و بلافاصله به مدت نصف آن زمان یعنی‌ 15 ثانیه با آب سرد این عمل را انجام دهید.برای 8-10 دقیقه این فرایند را تکرار کنید،از آب داغی‌ که با آن احساس راحتی‌ و آرامش دارید استفاده کنید و با آب سرد این فرایند را به پایان برسانید.برای نتیجه گیری حداکثری این کار را روزانه انجام دهید.

در این مقاله ما برای داشتن سینه هایی سفت در مورد ورزش،کلاژن،کرم‌های سینه،انتخاب سینه بند مناسب و آب درمانی بحث کردیم.برای داشتن سینه هایی سفت تر حداقل یکی‌ از این روش‌ها را انجام دهید و اگر به طور همزمان همهٔ این راه کارها را انجام دهید به سرعت شاهد تغیرات شگفت انگیز در سینه‌های خود خواهید بود.همیشه خود را با انگیزه حفظ کنید و خواهید دید که در عرض یک ماه به تغییرات قابل توجهی‌ در سینه‌های خود خواهید رسید.

 
: برای دریافت مشاوره درباره روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روش های حجم دهنده و سفت کننده سینه ها» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید