مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  44052 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی فراری از هایپرکار SF90 Stradale

رونمایی فراری از هایپرکار SF90 Stradale

به گزارش وب سایت آسمونی، شرکت فراری برای نخستین بار از ابراتومبیل هیبریدی خود تحت عنوان SF90 Stradale رونمایی کرد....
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش وب سایت آسمونی، شرکت فراری برای نخستین بار از ابراتومبیل هیبریدی خود تحت عنوان SF90 Stradale رونمایی کرد. مدلی که از طراحی هیجان انگیز بهره برده و یک مدل برجسته در میان محصولات فراری است.

تاکنون شاهد عرضه مدل های هیبریدی در قالب خودروهای هاچ بک، شاسی بلند یا سدان کامپکت بودیم، اما از این پس شرکت های بزرگی در نظر دارند تا پیشرانه هیبریدی را برای خودروهای سوپراسپرت نیز در نظر گیرند. فراری نیز یکی از آنهاست و به تازگی با معرفی SF90 Stradale نشان داد که اتومبیل های هایپرکار هیبریدی نیز نوع جدیدی از اتومبیل های سوپراسپرت هستند.

SF90 Stradale یک خودرو معمولی یا ارزان قیمت نیست، بلکه ساختاری کوپه با وزن کم دارد. حداکثر سرعت این سوپراسپرت به 337 کیلومتربرساعت می رسد و در کمتر از 2.5 ثانیه به 100 کیلومتربرساعت می رسد. فراری در این مدل از پیشرانه بنزینی 4 لیتری هشت سیلندر بهره گرفته که در کنار سه موتور الکتریکی می توانند قدرت 986 اسب بخاری تولید کنند. یکی از موتورهای الکتریکی در بین گیربکس و پیشرانه احتراقی قرار دارد. دیگر موتورهای الکتریکی نیز هر یک در روی یکی از چرخ های جلو تعبیه شدند.SF90 Stradale اولین سوپراسپرت هیبریدی فراری

رونمایی فراری از هایپرکار SF90 Stradale
رونمایی فراری از هایپرکار SF90 Stradale

سیستم حرکتی خودرو نیز از نوع چهار چرخ محرک است. به گفته فراری سه موتورالکتریکی در مجموع قدرت 162 کیلووات ساعتی تولید می کنند. اگر تصور می کنید از موتور احتراقی نباید استفاده کرد که موجب آلودگی هوا می شود، SF90 Stradale را می توان تا 24 کیلومتر در حالت برقی به کار گرفت. در بخش سیستم ترمز سعی شده بهینه سازی ویژه به کار گرفته شد تا در سرعت های بالا SF90 Stradale بتواند به سرعت از حرکت بیاستد. همچنین در بحث جعبه دنده باید به گیربکس هشت سرعته کوچک شیفتری اشاره کرد.

در بخش فضای داخل کابین یادآور سایر محصولات فراری است اما سعی شده از فناوری های به روز نیز بهره گرفته شود. صفحه نمایش دیجیتال در بخش پشت آمپر تعبیه شده و به نوعی باید پشت آمپر را سیستم سرگرمی و سرعت سنج دانست. در روی داشبورد نیز کنترل های فیزیکی و لمسی تعبیه شده تا یک خودرو ترکیبی مدرن و سنتی احساس شود. SF90 Stradale  قیمت مشخصی ندارد و حتی فراری به تاریخ آغاز فروش آن نیز اشاره نکرد.

بنابراین باید منتظر ماند تا ایتالیایی ها بزودی جزئیات تکمیلی این خودرو هیبریدی را اعلام کنند. برای کسب جزئیات بیشتر انتظار می رود بزودی در طی یکی از نمایشگاه ها اعلام شود و نمی توان به شایعات اشاره کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رونمایی فراری از هایپرکار SF90 Stradale فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رونمایی فراری از هایپرکار SF90 Stradale» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید