کد مطلب:  1265 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فتح الله زاده : حکم پرسپولیس عادلانه نبود.....!

فتح الله زاده : حکم پرسپولیس عادلانه نبود.....!

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد جریمه‌ای که فدراسیون فوتبال برای پرسپولیس در نظر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش خبرآنلاین؛ مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد جریمه‌ای که فدراسیون فوتبال برای پرسپولیس در نظر گرفته می‌گوید: «این جریمه غیر منصفانه است. این اتفاق برای خود ما هم در شیراز افتاد ولی فدراسیون چنین واکنشی نشان نداد. این جریمه غیر منطقی است چون از این به بعد باب می‌شود که تیم‌ها از این راه امتیاز بگیرند. کافی است که چند نفر از طرفدارانشان را بفرستند بین طرفداران تیم ما. مثلا در شهرستان‌ها می‌توانند این کار را انجام دهند. به نظرم فدراسیون باید خیلی زود این مجازات را رفع کند چون غیر منصفانه و غیر منطقی است.»

فتح‌الله‌زاده ادامه می‌دهد: «تمام اعضای تیم پرسپولیس تلاش کردند که آن اتفاقات در ورزشگاه آزادی رخ ندهد. از علی کریمی گرفته تا بقیه اعضای تیم، همه تلاش کردند که آن اتفاقات نیفتد. ولی این اتفاقات رخ داد و اعضای تیم پرسپولیس هم در وقوع آن هیچ نقشی نداشتند. نکته دیگر هم این است که کلا خیلی‌ها دوست ندارند استقلال و پرسپولیس امتیاز بگیرند. ما همین الان حاضریم امتیازهایی که داوران به اشتباه به ما داده‌اند را پس بگیرند و در عوض امتیازهایی که به اشتباه از ما گرفته‌اند را به ما برگردانند. مطمئنا ضرر نمی‌کنیم. البته کسی برخورد تماشاگران پرسپولیس را تایید نمی‌کند. برخورد زشت، زشت است ولی پرسپولیس نماینده موفق ایران در آسیا بوده و تازه دارد از بحران خارج می‌شود. نباید چنین حکمی برای این تیم صادر می‌کردند. خوب نیست که این شوک‌ها را به این تیم وارد کنند.»

مدیرعامل استقلال در مورد این موضوع که رویانیان گفته پرسپولیس تلاش می‌کند تا استقلال را به قهرمانی در لیگ برتر برساند هم می‌گوید: «اول از همه استقلال باید خودش امتیاز بگیرد. ولی من مطمئن هستم که پرسپولیس انرژی‌اش را می‌گذارد تا به استقلال کمک کند. آن ها در ادامه لیگ شرافتمندانه مسابقه می دهند.»

فتح‌الله‌زاده باز هم از عادل فردوسی‌پور ناراحت شده است. او در مورد مجری برنامه نود می‌گوید: «فکر می‌کنم عادل به خاطر برخورد پورحیدری با خبرنگارشان از دست ما دلگیر بود. مثلا پنالتی روی فریدون زندی را اصلا نشان نداد. به نظرم خطا روی برهانی هم صد در صد پنالتی بود.»

- منبع : خبر آنلاین

: برای دریافت مشاوره درباره فتح الله زاده : حکم پرسپولیس عادلانه نبود.....! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «فتح الله زاده : حکم پرسپولیس عادلانه نبود.....!» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید