کد مطلب:  24709 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استقلال 0 - 0 استقلال خوزستان / قحطی گل در تیم منصوریان

استقلال 0 - 0 استقلال خوزستان / قحطی گل در تیم منصوریان

 به گزارش آسمونی ، استقلال و استقلال خوزستان در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 21...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استقلال 0 - 0 استقلال خوزستان / قحطی گل در تیم منصوریان
استقلال 0 - 0 استقلال خوزستان / قحطی گل در تیم منصوریان

 

به گزارش آسمونی ، استقلال و استقلال خوزستان در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 21 جمعه شب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

ترکیب استقلال:مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، میلاد زکی‌پور، وریا غفوری، روزبه چشمی، امید نورافکن (مهدی قائدی - 64)، سرور جپاروف (مجتبی جباری - 66)، داریوش شجاعیان، جابر انصاری (سجاد شهباززاده - 77) و علی قربانی.

ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رضا چرملاکعب، سعید زارع، حسین صادقی (یونس دلفی - 66)، حسین بهرامی (سلمان بحرانی - 59)، علیرضا زندوی (وحید عسگرپور - 80) و ابوالفضل اعلایی.

 

خلاصه بازی: استقلال 0-0 استقلال خوزستان
دقایق حساس
 دقیقه 8 : کار تیمی بازیکنان استقلال و چندین پاس پیاپی در نهایت یک پاس عمقی از چشمی برای جابر انصاری که این توپ تبدیل به کرنر شد.

 دقیقه 15 : حرکات انفجاری شجاعیان و زکی پور از سمت چپ فشار زیادی را روی دروازه خوزستانی ها وارد میکند ، پاس زمینی زکی پور داخل 6 قدم به قربانی رسید و دخالت مدافعان خوزستانی ها این فرصت را از آبی پوشان تهرانی گرفت.

دقیقه 16: ضربه آزاد دورقی به شکلی خطرناک از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 21 : شوت زیبای امید نورافکن خطرناک از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 28 : پاس عالی نورافکن در عمق برای قربانی و پاس رو به عقب با سر این بازیکن برای جابر انصاری ضربه روی پا این بازیکن را در پی داره و گل برای استقلال به ثمر میرسه اما این گل آفساید اعلام شد. 

دقیقه 45: صحنه آهسته تلویزیونی نشان می‌داد که مدافعان استقلال خوزستان پیراهن علی قربانی مهاجم را درون محوطه جریمه کشیده است و به نظر می آمد اعتراض بازیکنان استقلال بی مورد نبوده و داور باید برایشان خطای پنالتی اعلام می کرده است.

دقیقه 50 : حسین بهرامی ضربه کرنر استقلال خوزستان را زد که در نهایت این توپ روی سر بازیکن استقلال خوزستان فرود آمد و ضربه او از بالای دروازه رحمتی به اوت رفت.

دقیقه 66: سانتر جباروف روی دروازه میرفت که به گل تبدیل بشه اما با فاصله کم به بیرون رفت و در همین لحظه جباروف جای خود را به مجتبی جباری داد. 

دقیقه 70 : حضور قائدی در زمین شور و هیجان خاصی به سکوها و خط حمله استقلال داده ، سانتر عالی و کات دار این بازیکن در محوطه جریمه به جابر انصاری رسید اما این بازیکن از داخل محوطه جریمه در فرصتی عالی توپ را به بیرون زد.

دقیقه 75: روی حرکت تکنیکی مهدی قائدی استقلال صاحب یک ضربه آزاد چسبیده به محوطه جریمه شد ، مجتبی جباری پشت این توپ قرار گرفت و ضربه اول او به دیواردفاعی خوزستانی ها برخورد کرد و شوت او در ادامه به بیرون رفت.

دقیقه 80 : سانتر زیبای زکی پور با پرش بلند و ضربه سر علی قربانی همراه شد که به شکلی نفس گیر به بیرون رفت.

دقیقه 82 : پاس در عمق شجاعیان با ضربه سر شهباززاده همراه شد که شیخ ویسی با جایگیری مناسب توپ را مهار کرد.

دقیقه 92 : اشتباه مدافعان خوزستانی فرصتی عالی نصیب وریا غفوری کرد و ضربه روی پا و محکم این بازیکن را شیخ ویسی شجاعانه برگشت میدهو

دقیقه 95 : فشار سنگین استقلال چندین موقعیت را روی دروازه استقلال خوزستان ایجاد میکند و در نهایت یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه برای آبی پوشان اعلام شد که مجتبی جباری به زیبایی این توپ را مستقیم به قصد گل زد که واکنش عالی شیخ ویسی را به همراه داشت.

 استقلال پس از پایان هفته دوم تنها تیم لیگ برتری است که هنوز گل نزده است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال 0 - 0 استقلال خوزستان / قحطی گل در تیم منصوریان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «استقلال 0 - 0 استقلال خوزستان / قحطی گل در تیم منصوریان» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید