مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  18738 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قصور کادر پزشکی یا اصرار کادر فنی؛ چرا بیرانوند با دست شکسته تمرین کرد؟

قصور کادر پزشکی یا اصرار کادر فنی؛ چرا بیرانوند با دست شکسته تمرین کرد؟

به گزارش آسمونی، علیرضا بیرانوند که این روزها به عنوان دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال ایران شناخته می‌شود،...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، علیرضا بیرانوند که این روزها به عنوان دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال ایران شناخته می‌شود، در دیدار تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان از ناحیه مچ دست راست دچار شکستگی شد اما بازی را تا پایان ادامه داد.

57314709
57314709

پس از این دیدار پزشکان باشگاه، وضعیت مصدومیت دروازه‌بان اول تیم‌شان و البته تیم ملی را بررسی کردند و در ادامه اینستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی ویدئویی از دکتر حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، طوری عنوان کرد که نشان میداد مصدومیت بیرانوند جدی نیست و او بعد از یک روز استراحت به تمرینان باز خواهد گشت.

در این ویدئو که روز جمعه در اینستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شد، دکتر حقیقت درباره مصدومیت بیرانوند صراحتا اعلام می‌کند مچ دست دروازه بان پرسپولیس شکستگی حاد ندارد و او از فردا (شنبه) می‌تواند در تمرین‌های گروهی حاضر شود.

این در حالی است که دیروز علیرضا بیرانوند مچ دست خود را به دلیل شکستگی گچ گرفت و دکتر حقیقت نیز در مصاحبه‌ای جالب اعلام می‌کند دروازه‌بان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس حداقل 4 هفته از میادین دور خواهد بود. حال این سوال مطرح می‌شود که پزشک تیم فوتبال پرسپولیس چرا از همان روز اول تشخیص نداد دست بیرانوند دچار شکستگی شده و به او اجازه داد دو روز با پرسپولیس تمرین کند؟

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد بیرانوند به همراه پزشک تیم از همان روز جمعه مطلع بودند که دست راست دروازه‌بان پرسپولیس دچار شکستگی شده بنابراین سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که پزشکی پرسپولیس چرا با وجود اطلاع از این موضوع، اجازه داد بیرانوند دو روز در تمرین‌های گروهی شرکت کند؟ آیا بیرانوند با اصرار خود برای رسیدن به بازی‌های پیش روی پرسپولیس و تیم ملی تمرین کرده یا کادر فنی برای استفاده از او در دیدار با نفت آبادان مشکل دست دروازه‌بان پرسپولیس را نادیده گرفته است؟

البته شاید سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم از موضوع شکستگی دست بیرانوند اطلاع داشته اما به خاطر اینکه بیرانوند اصرار کرده در ترکیب تیمش قرار بگیرد، او هم واکنشی نسبت به مصدومیت دروازه‌بان تیمش نشان نداده تا بیرانوند در تمرین‌های گروهی شرکت کرده و خودش را برای دیدار حساس پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان آماده کند.

به هر حال انجام این قصور شاید می‌توانست باعث شود علیرضا بیرانوند به جای 4 هفته، 4 ماه و یا حتی بیشتر از میادین دور باشد. شاید بهتر باشد باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع واکنشی نشان دهد و پاسخ قانع کننده‌ای برای هواداران داشته باشد.

البته سایت رسمی باشگاه پرسپولیس هیچ واکنشی نسبت به مصدومیت دروازه‌بان تیم‌شان نشان نداد و فقط اینستاگرام رسمی باشگاه در ابتدا خبر جدی نبودن مصدومیت بیرانوند اعلام کرد و امروز هم در پست دیگری عنوان کرد بیرانوند 4 هفته از میادین دور خواهد بود.

با وجود اینکه مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس بارها و بارها اعلام کرده هواداران این باشگاه اخبار صحیح و درست را از سایت رسمی باشگاه و همین طور اینستاگرام این باشگاه پیگیری کنند اما به نظر می‌رسد اینستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس چندان در اطلاع‌رسانی قابل اتکا نباشد. البته این نخستین بار نیست که منابع رسمی باشگاه پرسپولیس در انتشار اخبار دچار اشتباه می‌شوند. پیش از این هم قبل از دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان سایت رسمی باشگاه ترکیب تیم را به اشتباه اعلام کرد و رسانه‌ها به نقل از این سایت ترکیب اشتباه تیم را روی خروجی خود قرار دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره قصور کادر پزشکی یا اصرار کادر فنی؛ چرا بیرانوند با دست شکسته تمرین کرد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قصور کادر پزشکی یا اصرار کادر فنی؛ چرا بیرانوند با دست شکسته تمرین کرد؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید