مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  43965 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)

بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)

فیبروز یکی از جدیدترین تکنیک های هاشور ابرو است که توسط آقای برانکو بابیچ در آکادمی فی تاسیس شده است.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

پایه اصلی فیبروز ابرو، ایجاد هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است؛ به طوری که بیشترین هماهنگی را با اجزای صورت داشته و برخلاف روش های قدیمی تاتو، ظاهر طبیعی تری را برای ابروها رقم بزند.

بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)
بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)

آموزش فیبروز ابرو

مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)

طراحی ابرو در متد فیبروز چگونه انجام می شود؟

در گذشته هنگامی که تاتو کار قصد داشت عمل تاتوی ابروهای مشتری را شروع کند، نظر او را جویا می شد. درست برخلاف روش های قدیمی تاتو، هاشور ابرو در متد فیبروز به درخواست مشتری انجام نمی شود؛ بلکه با توجه به معیارهایی بر اساس فرم کلی صورت و متناسب با نسبت های طلایی طراحی می شود. به این ترتیب، طرح ابرو روی صورت کاملا متناسب با سایر اجزای صورت انجام شده و حالت طبیعی خواهد داشت. برای مشخص کردن نسبت طلایی بین اجزای مختلف بدن که بیشترین هماهنگی و زیبایی را با هم دارند، نوعی خط کش های مختص متد فیبروز وجود دارد. همچنین می توان از قانون عدد P نیز برای این منظور به کار گرفت.

دستگاه مورد استفاده در تکنیک فیبروز

 برای انجام هاشور و سایه ابرو در تکنیک فیبروز از قلم میکروبلیدینگ استفاده می شود. این دستگاه مانند یک قلم دستی است که به وسیله آن می توان خطوط و نقاط بسیار ظریفی را ایجاد کرد.

مزایا و معایب هاشور ابرو به روش فیبروز

یکی از مهم ترین مزایای متد فیبروز این است که حالت طبیعی را برای ابرو به ارمغان می آورد. در این تکنیک به راحتی می توان ابروها را با هم قرینه کرد. می توان بدون نیاز به کشیدن قاب دور ابرو و خارج کردن آن از فرم طبیعی، قسمت هایی از ابرو که خالی هستند مانند کمان یا تاج را پر تر نشان داد.

از آن جایی که قلم مورد استفاده در تکنیک فیبروز، دستی است و سوزن آن در عمق کمتری از سطح پوست تزریق می شود، درد و سوزش کمتری را نسبت به روش های قدیمی به دنبال دارد. همچنین، روش نیمه دائمی محسوب می شود؛ بدین معنی که با گذشت مدت زمان اندکی پاک شده و امکان تغییر حالت آن وجود دارد.

از جمله معایب روش فیبروز در هاشور ابرو این است که به علت دستی بودن قلم، به دقت و مهارت بیشتری نیاز است و برای نتیجه بهتر حتما باید به متخصص حرفه ای مراجعه شود. علاوه بر این، افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده باشند، دیگر نمی توانند از روش فیبروز برای طراحی ابرو خود استفاده کنند. به بیانی دیگر، تنها افرادی می توانند از روش میکروفیبروز بهره مند شوند که تا به حال از هیچ یک از متدهای تاتو استفاده نکرده باشند.

eyebrow-fibrosis-center
eyebrow-fibrosis-center

ماندگاری هاشور ابرو به روش فیبروز

اگر تمایل به انجام هاشور ابرو به روش فیبروز را داشته باشید، احتمالا یکی از نخستین سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد این است که این روش تا چه زمانی ماندگاری دارد؟ ماندگاری هاشور ابرو به روش میکرو فیبروز به عوامل بسیاری بستگی دارد که رعایت آن ماندگاری این روش تاتو را حتی تا سه سال افزایش خواهد داد.

راه های افزایش ماندگاری فیبروز ابرو

با رعایت نکاتی که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت، ماندگاری هاشور ابرو خود را به راحتی تا 3 سال نیز افزایش دهید.

عمق هاشور ابرو

این نوع هاشور به وسیله قلم دستی میکروبلیدینگ انجام می شود؛ بدین معنی که هر چه تاتوکار هاشور را در عمق بیشتری از پوست بزند، ماندگاری آن افرایش می یابد و هر چه عمق آن کمتر باشد، ماندگاری نیز کاهش خواهد یافت.

نوع پوست

یکی از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری هاشور ابرو، نوع پوست مشتری است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری ابرو کمتر خواهد بود. بهتر است قبل از انجام میکرو فیبروز، اسکراپت صورت انجام دهید تا ماندگاری آن افزایش یابد.

تغییر هورمون های بدن

دوران پریودی، بارداری و شیردهی از جمله دورانی است که هورمون های بدن تغییر یافته و بر ماندگاری هاشور ابرو تاثیر بسیاری می گذارند. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که تا زمان اتمام دوره های فوق صبر کرده و سپس نسبت به انجام فیبروز اقدام کنید.

ویژگی رنگ های مورد استفاده در روش میکرو فیبروز

رنگ های استفاده شده در متد فیبروز توسط آکادمی فی تولید شده اند که کاملا ارگانیک بوده و در ترکیب آن از فلزات مضر مانند سرب، اکسید آهن و نیکل استفاده نمی شود. یکی از بارزترین مزایای رنگ های فیبروز این است که حتی بعد از گذشت مدت زمان طولانی از هاشور ابرو، هیچ گونه سایه قرمز از خود به جای نمی گذارند.

بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)
بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)

قیمت هاشور ابرو به روش فیبروز

هزینه فیبروز ابرو با توجه به نوع مدل هاشور متفاوت است. از آن جایی که متد فیبروز از جمله جدیدترین روش های تاتو ابرو به حساب می آید، نسبت به سایر روش ها نظیر میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن قیمت بیشتری خواهد داشت. با این خصوصیات، قیمت هر جلسه فیبروز ابرو را می توان حدود 300 تا 500 هزار تومان در نظر گرفت. این روش نیاز به مراجعه دوباره و ترمیم نیز دارد که هزینه آن کمتر از هاشور ابرو خواهد بود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین مرکز هاشور ابرو (فیبروز ابرو)» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید