کد مطلب: 490 درج نظر
اکسو (EXO) + خبرهای اعضا گروه اکسو
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سربازی در کره جنوبی یکی از افتخارات این کشور برای هر شهروندی محسوب می شود و افراد معروف در هر موقعیتی باید این دوره را بگذرانند.
یکی از گروه های خواننده معروف در جهان، گروه اکسو است.

اکسو-exo اکسو (به کره‌ای: 엑소) (به انگلیسی: Exo) گروه پسرانهٔ کره‌ای-چینی کی پاپ است که زیرنظر اس.ام. انترتینمنت فعالیت خود را شروع کردند.

این گروه با عنوان پادشاهان کی پاپ و منتخب ملی شناخته می شوند. فعالیت اکسو از آغاز با مفهوم فضایی و نجات انسان‌ها از وضعیت اسف‌بار کنونی و داشتن دنیایی بهتر، توسط دوازده قدرت برتر ماورایی، عجین بوده‌ است.

اکسو در سال 2012 به‌ همراه 12 عضو خود در کره جنوبی، متشکل از دو زیرمجموعهٔ اکسو-کِی و اکسو-اِم شروع به‌کار کرد. زیرمجموعهٔ اول به زبان کره‌ای و زیرمجموعهٔ دوم به زبان چینی به فعالیت می‌پرداخت. پس از ترک دو عضو در سال 2014 و یک عضو در سال 2015، اعضای دیگر تحت عنوان اکسو تاکنون به فعالیت خود ادامه داده‌اند. آسمونی جدیدترین خبرهای گروه را در این صفحه برای هواداران درج می کند.

سهون و چانیول در جولای 2020 آلبوم جدید خود به نام (1 Billion Views ) را به بازار دادند.

این آلبوم هم همانند دیگر آلبوم های اعضا اکسو، بسیار پرفروش بود.

گروه اکسو-exo

سوهو به سربازی رفت

سوهو به سربازی رفت.

کیم جون-میون متولد 22 می 1991 که با نام هنری سوهو شناخته می‌شود 14 می 2020 به سربازی رفت.

قبل از او هم دوکیونگسو به سربازی رفته بود. سربازی در کره جنوبی یکی از افتخارات این کشور برای هر شهروندی محسوب می شود و افراد معروف در هر موقعیتی باید این دوره را بگذرانند.

اولین عکس سوهو در سربازی

اولین عکس سوهو در سربازی

ازدواج چِن (کیم جونگ ده)

ازدواج چِن (کیم جونگ ده) 13 ژانویه 2020 خبری منتشر شد که ابتدا هواداران اکسو را در شوک فرو برد.

«چن ازدواج می کند»

چن (نام واقعی کیم جونگ ده) ، عضو گروه محبوب K-Pop EXO ، عکسی از نامه دست نویس را در باشگاه رسمی طرفداران آنلاین گروه LYSN بارگذاری کرد. او نوشت که دوست دختر دارد و می خواهد ازدواج کند و بقیه عمرش را در کنار او سپری کند. وی اعلام کرد که می خواهد هواداران ابتدا پس از اعضای گروه موسیقی و کارفرمایان خود در SM Entertainment ، این اخبار را بدانند. SM Entertainment تأیید کرد که چن در میان خانواده های نزدیک و دوستانش به صورت خصوصی ازدواج خواهد کرد و گفت که دوست دختر وی یک شخص مشهور نیست. آنها همچنین اطمینان دادند که وی به عنوان یک هنرمند کار خود را ادامه خواهد داد. گفته شد او و نامزدش منتظر فرزندی نیز می باشند و بزودی پدر هم خواهد شد. فرزند چن در آوریل 2020 هم بدنیا آمد.

نامه دست نویس چن از ازدواجش برای هواداران

نامه دست نویس چن از ازدواجش برای هواداران کیم جونگ-ده (Kim Jong-dae) در تاریخ 21 سپتامبر 1992 در سی‌هئونگ واقع در استان گیونگی-دو کره بدنیا آمد.

 

کریسمس 2020 کریسمس 2020 آلبوم 2019 اکسو به نام Obsession

آلبوم 2019 اکسو به نام Obsession

آلبوم 2019 گروه اکسو " obsession " نام دارد.

به معنی علاقه شدید یا یه جور وسواس گونه است.

آهنگها عبارتند از : Obsession - Trouble - Jekyll - Groove - Ya Ya Ya - Baby You Are - Non Stop - Day After Day - Butterfly Effect - "Obsession" Chinese version

اکسو 2019 اکسو 2019

فیلمهای اعضای گروه اکسو

فتوشات گروه اکسو 2019

فتوشات گروه اکسو 2019

اولین زیر گروه رسمی اکسو 5 اکتبر سال 2016 که اعضایش شامل شیومین، بکهیون و چن می‌شد، تشکیل شد و 24 اکتبر همین سال نام زیر گروه به عنوان "چنبکشی" تعیین شد.

این نام ادغامی از اسم‌های سه عضو این زیر گروه خواننده هست. قبل از تشکیل چنبکشی، این سه عضو آهنگی برای سریال "Moon Lovers" به نام "For You" منتشر کرده بودند که بازخورد مثبتی داشت و بهانه ای برای تشکیل این زیر گروه شد. تشکیل چنبکشی موفقیت‌های زیادی به دنبال داشت به طوری که جایگاه "پرفروش‌ترین آلبوم" را در بین زیرگروه‌های کی پاپ با اولین آلبومشان به دست آوردند.

اعضای گروه اکسو

اعضای گروه اکسو شیومین سوهو لی بکهیون چِن چانیول دی.او. کای سهون

اعضای قبلی اکسو

اعضای قبلی اکسو لوهان کریس وو تائو

چنبکشی (CBX)

چنبکشی (CBX) زیر گروه اکسو که از سه عضو بکهیون، شیومین و چن تشکیل شده که به اختصار چنبکشی نامیده می‌شوند. این گروه اولین آلبوم خود رو یعنی «Hey mama» را در سال 2016 منتشر کردند. از دیگر آلبوم‌های این زیر گروه "Blooming Days " می‌باشد و 2 آلبوم نیز به زبان ژاپنی منتشر کرده‌اند و توری در سال 2018 در ژاپن به نام "Magical Circus" برگزار کردند. فصل دوم و ادامه تور "سیرک جادویی" در سال 2019 در ژاپن برگزار شد. این گروه برنده جایزه‌های «Manet Asian miusic Award For Best Asian Stylel» می‌باشد.

سچان (SC)

سچان (SC) دومین زیر گروه اکسو شامل چانیول و سهون که هردو عضو ویژگی ویژوال و موزیک دارند می‌باشد. اولین تک آهنگ آنها «we young»، در سال 2018 از طریق نسل سوم اس ام استیشن منتشر شد. آنها مینی آلبوم شش ترکی خود به نام «What A Life» را در 22 ژوئیه 2019 منتشر کردند.

آلبوم های استودیویی اکسو

آلبوم های استودیویی اکسو

اکس‌اُاکس‌اُ (2013) XOXO

اکسوداس (2015) Exodus

اگزکت (2016) Ex'Act

جنگ (2017) The War

شمارش معکوس (2018) Countdown

ریتمم را به هم نزن (2018) Don't Mess Up My Tempo

شلیک عشق (Love Shot (2018Obsession:

آبسشن وسواس(2019)Obsession

آلبوم های چند آهنگ اکسو

آلبوم های چند آهنگ اکسو

ماما (2012) Mama

معجزه در دسامبر (2013) Miracles in December

اُوردوز (2014) Overdose

برای تو می‌خوانم (2015) Sing for you

برای زندگی (2016) For life

قدرت (2017) Power

جهان (2017) Universe

suho سوهو suho سوهو   D.O دی.اُ D.O دی.اُ   baekhyun بکهیون baekhyun بکهیون   Xiumin شیومین Xiumin شیومین   chanyeol چانیول chanyeol چانیول   kai کای kai کای   Sehun سهون Sehun سهون   Chen چن Chen چن   Lay لی Lay لی

ثبت نظر درباره «اکسو (EXO) + خبرهای اعضا گروه اکسو»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت