کد مطلب: 51886 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شد

کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از لغو کلاس‌های آموزش رانندگی و نیز امکان تعویق تمدید معاینه فنی و گواهینامه‌های منقضی شده تا 15 اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شد - Driving classes were closed
کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شد - Driving classes were closed
کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شد - Driving classes were closed

به گزارش آسمونی : سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه بازدید از مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک‌ با حضور در جمع خبرنگاران درباره تهمیدات پلیس راهور برای مقابله با ویروس کرونا در اماکن تجمعی مرتبط با این پلیس اظهار کرد: بنا بر تدابیر اتخاذ شده، آن دسته از خودروها که معاینه‌فنی‌شان به اتمام رسیده تا 15 اردیبهشت امکان تردد بدون جریمه در سطح شهر را دارند بنابراین رانندگان می‌توانند دریافت معاینه فنی را به روزهای آتی موکل کنند.

هادیانفر در مورد گواهینامه‌های منقضی شده هم گفت: رانندگانی که گواهینامه رانندگی‌شان اعتبارش به پایان رسیده تا پایان 15 اردیبهشت برای تمدید گواهی نامه مهلت دارند و طی این مدت جریمه نخواهند شد.

رئیس پلیس راهور ناجا در مورد آموزشگاه‌های رانندگی و فعالیت آنها نیز گفت: بنا بر ابلاغیه‌ای که صادر کردیم تمامی کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شده و آزمون آیین نامه در هیچ جا برگزار نمی‌شود تنها آزمون عملی و با رعایت نکات لازم اجرا خواهد شد.

هادیانفر در مورد ازدحام در مراکز شماره گذاری که همه ساله با نزدیک شدن  به روزهای پایانی سال افزایش می‌یابد اظهار کرد: در این راستا توصیه ما به افرادی که قصد خرید و فروش خودرو را دارند این است که نقل و انتقال خودرو را به سال آینده موکل کنند اگر از طریق وکالت قصد انجام این کار را دارند می‌تواند مدت اعتبار وکالت نامه خود را افزایش دهند.

وی با تاکید بر این که مردم نباید نگرانی بابت شماره گذاری خودرو داشته باشند گفت: تهمیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده اما در مورد تعطیلی مراکز ستاد ملی مبارزه با کرونا در هر استان باید تصمیم بگیرد.

هادیانفر افزود: اگر مراکز شماره گذاری در هر استانی تعطیل شوند درخواست ما از شهروندان این است که به استان‌های مجاور مراجعه نکند.

وی درباره این که آیا امکان تعطیلی مراکز شماره گذاری وجود دارد یا خیر؟ گفت: فرمانده ناجا در این خصوص از هیات دولت پیگیری کرده و منتظر پاسخ آنها هستیم.

وی درباره ترخیص خودرو نیز گفت: پیگیر هستیم که تا اوایل هفته آینده امکان ترخیص خودرو از طریق دفاتر پلیس +10 انجام شود که در مرحله اول این طرح در 13 استان و کلانشهر اجرا خواهد شد و مردم می‌تواند با مراجعه به دفاتر +10 نسبت به ترخیص خودرویشان اقدام کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «کلاس‌های آموزش رانندگی تعطیل شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?