کد مطلب: 37867 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دورتموند 4 - 0 اتلتیکو مادرید ؛ برد در شب اجرای یک بازی روان

دورتموند 4 - 0 اتلتیکو مادرید ؛ برد در شب اجرای یک بازی روان

تیم دورتموند شب گذشته به دیدار با اتلتیکو مادرید رفت و توانست با برد زمین مسابقه را ترک کند . به گزارش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
تیم دورتموند شب گذشته به دیدار با اتلتیکو مادرید رفت و توانست با برد زمین مسابقه را ترک کند .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم دورتموند و اتلتیکو مادرید شب گذشته برگزار شد که با پیروزی پر گل تیم دورتموند همراه شد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات هر دو تیم همراه شد ولی حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر راهی به درون دروازه نداشت .

در دقیقه 30 روی فرار اشرف حکیمی از سمت چپ و پاس او به پولیسیچ رسید ولی ضربه فنی پولیسیچ از روی دروازه با اختلافی اندک به بیرون رفت .گل اول بازی در دقیقه 38 زده شد . پاس عرضی اشرف حکیمی به اکسل ویتسل رسید و ضربه این بازیکن از پشت محوطه بعد از برخورد به مدافع پیش روی تغییر مسیر داد و دور از دستان اوبلاک وارد دروازه شد .

بازی در نیمه اول با همان تک گل ویتسل به پایان رسید .

نیمه دوم

تیم اتلتیکو مادرید برای جبران نتیجه در نیمه دوم جلو کشید و می توانست خیلی زود نتیجه را به تساوی بکشاند .

در دقیقه 50 بازی ، روی ارسال کرنر از سمت چپ به روی دروازه ، گودین توپ را با سر به سائول رساند ولی ضربه او بعد از نگه داشتن توپ با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 52 روی یک ضربه فنی دقیق از سائول توپ به تیرک دروازه بورکی برخورد کرد و وارد دروازه نشد و در ادامه داور مسابقه به اشتباه آفساید اعلام کرد تا موقعیت اتلتیکو از بین برود .

سائول نیگوئز بازیکن شوت زن تیم اتلتیکو مادرید سعی داشت تا بازی را به تساوی بکشاند ولی موفق به گل زنی نمی شد . در دقیقه 55 نیز روی یک شوت از راه دور دیگر نیز سائول دروازه بورکی را تهدید کرد که با واکنش خوب بورکی همراه شد .گل دوم دورتموند بر خلاف روند بازی زده شد . ارسال اشرف حکیمی بر روی دروازه از سمت چپ ، به گوئررو رسید و توانست به راحتی دروازه را باز کند .

در ادامه در دقیقه 77 بازی تیم اتلتیکو اقدام به حمله کرد ولی ضربه بازیکنان اتلتیکو مادرید بعد از واکنش بورکی به تیرک دروازه برخورد کرد ولی به گل تبدیل نشد .حملات تیم اتلتیکو ادامه دار بود ولی این تیم دورتموند بود که به گل می رسید . در دقیقه 83 روی فرار اشرف حکیمی از سمت چپ و پاس عالی ویتسل ، این بازیکن توانست با اوبلاک تک به تک شده و با یک پاس سانچو را پا به توپ کند و این بایکن نیز دروازه خالی را به راحتی باز کرد .گل چهارم نیز در دقیقه 89 زده شد . روی پاس اشتباه مدافعین اتلتیکو مادرید ، رافائل گوئررو به توپ رسید و توانست با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند .

بازی در نهایت با برتری 4 بر صفر تیم دورتموند به پایان رسید .

 

 

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «دورتموند 4 - 0 اتلتیکو مادرید ؛ برد در شب اجرای یک بازی روان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?