کد مطلب:  41282 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟

به گزارش آسمونی:پس از رد شکایت امارات در مورد تابعیت 2 بازیکن قطر در جام ملت‌ها توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:پس از رد شکایت امارات در مورد تابعیت 2 بازیکن قطر در جام ملت‌ها توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا این پرونده وارد فاز جدیدی شد.

معزعلی بازیکن تیم ملی فوتبال قطر و آقای گل فوتبال آسیا بازیکنی است که در روز‌های جام ملت‌ها و پس از آن مورد اتهام برای جعل تابعیت قطر بود و این شکایت از سوی امارات به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شد.

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت امارات را در این‌باره رد کرد و مسئولان فوتبال این کشور در تازه‌ترین اقدام خود خواهان بررسی این پرونده در دادگاه بین المللی ورزش (CAS) شدند.

در شکایت مسئولان امارات بسام الراوی بازیکن عراقی الاصل تیم ملی فوتبال قطر نیز از دیگر موارد اتهامی قطر در استفاده از بازیکنان غیر مجاز است و دادگاه عالی ورزش به زودی رای نهایی خود را در مورد این پرونده صادر خواهد کرد.

امارات متحده عربی با حمایت عربستان امیدوار است با این اتفاق جام ملت‌های آسیا را از قطر بگیرد. البته این موضوع از محالات در فوتبال است چرا که قطر میزبان جام جهانی 2022 است و مورد حمایت فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد و در روز‌های اخیر هم با میزبانی مشارکتی در جام جهانی مخالفت کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آیا قطر جام ملت‌ها را پس می‌دهد؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید