کد مطلب:  25146 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یاوه گویی نتانیاهو : اجازه تسلط ایران بر مناطق آزاد شده از دست داعش را نمیدهیم

یاوه گویی نتانیاهو : اجازه تسلط ایران بر مناطق آزاد شده از دست داعش را نمیدهیم

به گزارش آسمونی ، «بنیامین نتانیاهو» ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، در اِشدود (شهری در اراضی اشغالی) در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یاوه گویی نتانیاهو : اجازه تسلط ایران بر مناطق آزاد شده از دست داعش را نمیدهیم
یاوه گویی نتانیاهو : اجازه تسلط ایران بر مناطق آزاد شده از دست داعش را نمیدهیم

به گزارش آسمونی ، «بنیامین نتانیاهو» ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ، در اِشدود (شهری در اراضی اشغالی) در سخنانی مدعی شد: اسرائیل به ایران و گروه‌ های نظامی وابسته به آن اجازه نمی‌دهد بر مناطقی که تروریست‌ های داعش از آن رانده شده‌اند، تسلط پیدا کنند.

نتانیاهو در ادامه به اظهارات اخیر «یوسی کوهن» ، رئیس سازمان موساد ، اشاره کرد و گفت: کوهن آخرین چالش‌هایی که پیش روی اسرائیل است را به اطلاع به اعضای کابینه رسانده. خلاصه به شما بگویم، داعش می‌رود، ایران می‌آید. ما به طور مشخص در حال صحبت کردن درباره سوریه هستیم.

رئیس موساد اخیرا در گزارشی مدعی شده بود ایران قصد دارد از طریق نیروهای خود در سوریه ، لبنان ، عراق و یمن ، نفوذش در خاورمیانه  را گسترش دهد. وی همچنین با تکرار ادعا های گذشته گفت ایران در حال پر کردن خلاء ناشی از عقب‌نشینی داعش است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: سیاست ما روشن است. ما با قاطعیت مخالف هرگونه تقویت قوای نظامی ایران و گروه‌های نظامی وابسته به آن به ویژه حزب‌الله در سوریه هستیم. هر کاری که برای حفظ امنیت اسرائیل لازم باشد، انجام خواهیم داد.

بنیامین نتانیاهو افزود: ما از دولت و مرزهای آن محافظت می‌کنیم. ما توان و ظرفیت‌های وزارت دفاع (جنگ) را ارتقاء می‌بخشیم. ما همواره به تقویت نیروهای امنیتی می‌پردازیم تا از امنیت خود اطمینان حاصل کنیم. همه این کارها به این دلیل است که ما به خوبی می‌دانیم اولین و مهمترین معیار برای ساختن یک سرزمین، حفاظت از آن است.

کوهن در جلسه‌ای که روز گذشته با کابینه صهیونیستی داشت، مدعی شد ایران نه تنها رویای تبدیل شدن به یک قدرت اتمی را کنار نگذاشته، توافق هسته‌ای امضا شده میان این کشور و گروه 1+5 فقط نیز به تهران این فرصت را داد تا اقدامات خصمانه خود را در منطقه افزایش دهد.

این دو مقام صهیونیست در حالی ایران را به مداخلات خصمانه در منطقه متهم کردند که تاکنون اخبار متعددی از درمان تروریست‌ های داعش در فلسطین اشغالی منتشر شده است. روزنامه انگلیسی دیلی میل دو سال پیش در گزارشی نوشت بیش از 2 هزار تروریست سوری با هزینه 8.7 میلیون دلاری در اراضی اشغالی تحت درمان قرار گرفته‌اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره یاوه گویی نتانیاهو : اجازه تسلط ایران بر مناطق آزاد شده از دست داعش را نمیدهیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یاوه گویی نتانیاهو : اجازه تسلط ایران بر مناطق آزاد شده از دست داعش را نمیدهیم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید