جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند | آسمونی
کد مطلب: 20113 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند

جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند

به گزارش آسمونی: مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت:پرونده مدیر خاطی که در یکی از مدارس شهرستان شهریار(مدرسه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

body-punishment
body-punishment

به گزارش آسمونی:

مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت:پرونده مدیر خاطی که در یکی از مدارس شهرستان شهریار(مدرسه معلم)به تنبیه برخی دانش آموزان اقدام کرده بود از سوی هیات رسیدگی به تخلفات در حال بررسی است.
پرونده مدیر خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات ارجاع داده شدبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در طی دو روز گذشته،فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که تصاویر ضبط و ثبت شده،مؤید تنبیه بدنی برخی از دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان شهریار است.

علی ذبیحی،رئیس آموزش و پرورش شهریار در خصوص صحت این فیلم،اظهار داشت:متأسفانه واقعه تلخ اشاره شده صحت دارد و علیرغم تاکیدات بسیار به مدیران آموزشی و مدارس فعال در این شهرستان،مبنی بر پرهیز از هرگونه تنبیه بدنی،در یکی از مدارس منطقه مذکور،با تعدادی از دانش آموزان برخورد نامناسبی شده که بلافاصله آموزش و پرورش این شهرستان پیگیری موضوع را با فوریت در دستور کار قرار داد.

وی افزود:پرونده مدیر خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارجاع شد و پس از بررسی لازم،برخوردهای قانونی اعمال خواهد شد.

ذبیحی در خاتمه یادآور شد:پرهیز و اجتناب مدیران و عوامل آموزشی مدارس از تنبیه بدنی و فیزیکی دانش آموزان،ضرورتی است که بر اساس ماده 75 بر آن تاکید شده و نادیده گرفتن آن پذیرفته شده نیست و در صورت حادث شدن چنین تخلفاتی،بدون مسامحه برخورد خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «جزئیات تنبیه دانش آموزان دبیرستانی با کمربند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?