کد مطلب:  51044 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران

پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران

ولی تیموری معاون گردشگری درباره احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران توضیحاتی ارائه داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران
پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران
پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران - Deputy Tourism's Response to Possible Cancellation of Chinese New Year Plans in Iran

به گزارش آسمونی : تعطیلات آغاز سال نو چینی از روز شنبه 25 ژانویه (5 بهمن‌ماه) آغاز شده است و معمولا تا 15 روز دیگر ادامه دارد. اما شیوع ویروس کرونا در چین تا به حال جان 50 نفر را گرفته و 1200 نفر دیگر را آلوده کرده است که این اتفاق تعطیلات آنها را تحت شعاع قرار داده است.

در ایران، درحالی‌که برای پذیرایی از گردشگران چینی در سال نو آماده می‌شد، تمهیدات پیشگیرانه‌ای برای جلوگیری از انتقال این ویروس اتخاذ شده است.

ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره تاثیر ویروس کرونا بر صنعت گردشگری کشور گفت: اگر چه ویروس کرونا از چین شروع شده و به کشور‌های اروپایی و آمریکایی هم منتقل شده است، اما دنیا برای متوقف کردن شیوع آن برنامه ریزی می‌کند و این دلیل نمی‌شود که ما به خاطر این ویروس بازار هدفمان را تغییر بدهیم یا چین را به طور کلی کنار بگذاریم.او افزود: بیماری کرونا و شیوع آن موقت است و من مطمئن هستم در کوتاه‌ترین زمان ممکن علم و تکنولوژی و بهداشت جلوی آن را خواهد گرفت.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: ما جلوی گردشگری ورودی از کشور چین را نگرفتیم و هیچ وقت نمی‌گیریم، وزارت بهداشت و درمان ما باید آمادگی‌های لازم را باید داشته باشد و این آمادگی خود را در روز‌های گذشته هم اعلام کرده است.تیموری گفت: برای بهار چینی برنامه ریزی خاصی داشتیم و بسته‌هایی را در نظر گرفته بودیم و کشور چین هم محدودیت‌هایی را برای سفر اتباعش به مقاصد گردشگری هدف اعمال کرد. طبیعتا به نظر می‌رسد در آینده با مهار و مدیریت اپیدمی بیماری کرونا، برنامه هایمان را ادامه می‌دهیم و این ویروس بر صنعت گردشگری تاثیر نداشته است.

: برای دریافت مشاوره درباره پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاسخ معاون گردشگری به احتمال لغو برنامه‌های سال نو چینی‌ها در ایران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید