کد مطلب:  56624 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سایبر ماندی و آنچه در دوشنبه آنلاین رخ میدهد

سایبر ماندی و آنچه در دوشنبه آنلاین رخ میدهد

خرید اینترنتی امروزه موردعلاقه همه ما است، حالا تصور کنید تخفیف های شگفت انگیز هم شاملش شود!

زمان مطالعه: 1 دقیقه

امروزه خرید کردن یکی از لذتبخش ترین تفریح ها به حساب می آید؛ چه بسا که این خرید کردن از حراجی های متنوع باشد. اما آیا تا بحال نام سایبر ماندی به گوشتان خورده است؟ حتما با رویداد جمعه سیاه آشنا هستید، اما نوع دیگری از حراجی ها وجود دارد که مختص خریدهای آنلاین است. این نوع از حراجی سایبر ماندی نام دارد و در آن محصولات متنوعی به فروش میرسند. این حراجی از یک هفته تا یک ماه به طول می انجامد و دلیل اینکه دوشنبه سایبری نامیده شده به این خاطر است که در سال 2005 اولین بار توسط آلن دیویس و اسکات سیلورمن دوشنبه بعد از روز شکرگزاری را به این حراجی ها اختصاص دادند. برخی نیز دوشنبه سایبری را به خاطر طولانی بودن زمان آن "هفته سایبری" نامیده اند. در این روز شما می توانید به راحتی در منزل خود نشسته و محصولات مورد نیازتان را درب منزل تحویل بگرید.

تخفیف آنلاین
تخفیف آنلاین

بسیاری ممکن است بلک فرایدی و سایبر ماندی را یکی بدانند اما توجه داشته باشید که تفاوت فاحش این دو در عرضه محصولات سایبرماندی به صورت آنلاین است. سایبر ماندی ، دوشنبه سایبری یا دوشنبه مجازی نسبت به جمعه سیاه فضای شادتری داشته و روند خرید سریع تر است و تاریخچه غم انگیز بلک فرایدی را ندارد. خریدها همه آنلاین صورت گرفته و سایتی مانند سایت خرید اینترنتی آمازون پیشرو این حراجی است. این حراجی بزرگ دلیل عمده ثروتمند بودن جف بزوس، مدیر سایت آمازون میباشد.

آمازون
آمازون

لازم به ذکر است که با شیوع کرونا از اوایل سال 2020 احتمال میرود که رویداد جمعه سیاه و دوشنبه سایبری با یکدیگر تلفیق شوند. البته میزان تخفیف های بلک فرایدی معمولا به طور میانگین از میانگین تخفیف سایبرماندی بیشتر است.

سایبر ماندی
سایبر ماندی

فروشندگانی که در بلک فرایدی فعالیت می کنند و سعی در جذب مشتری دارند به هیچ عنوان سایبر ماندی را از دست نمی دهند و حتی در ایران نیز به تازگی به این حراجی آنلاین پیوسته اند. فروشگاه های مختلف محصولات خود را به صورت آنلاین نیز عرضه می کنند تا به درآمد بیشتری دست یابند.

: برای دریافت مشاوره درباره سایبر ماندی و آنچه در دوشنبه آنلاین رخ میدهد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سایبر ماندی و آنچه در دوشنبه آنلاین رخ میدهد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید