مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57393 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایجاد حساب رسمی «آقای دوم» برای همسر کامالا هریس توسط توییتر

ایجاد حساب رسمی «آقای دوم» برای همسر کامالا هریس توسط توییتر

از روز چهارشنبه، حساب توییتری بانوی دوم که متعلق به کارن پنس، همسر مایک پنس معاون کنونی رئیس جمهوری آمریکا است رسما به آقای دوم تغییر یافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

توییتر اعلام کرد که از زمان ادای سوگند جو بایدن در 20 ژانویه به عنوان رئیس جمهور جدید ایالات متحده، حساب رسمی داگلاس امهوف، همسر کامالا هریس نیز تحت عنوان «آقای دوم» آمریکا (@SecondGentleman) فعال خواهد شد.

به گزارش آسمونی به نقل از یورونیوز فارسی، پس از انتصاب تاریخی کامالا هریس به عنوان اولین زن در مقام معاون رئیس جمهور در آمریکا، اعطای لقب «آقای دوم» به همسر او نیز رویدادی تاریخی و بی‌سابقه در این کشور محسوب می‌شود.

به این ترتیب از روز چهارشنبه حساب توییتری «بانوی دوم» که متعلق به کارن پنس، همسر مایک پنس معاون کنونی رئیس جمهوری آمریکا است رسما به «آقای دوم» تغییر نام خواهد داد و این تنها یکی از چند تغییر رسمی در حسابهای مقامات ارشد کاخ سفید در جریان انتقال دولت از دونالد ترامپ به جو بایدن خواهد بود.

توییتر همچنین اعلام کرد: «همانطور که پیش‌تر در سال 2017 میلادی انجام دادیم، توییتر فعالانه با دولت ایالات متحده همکاری خواهد کرد تا پروسۀ بایگانی و انتقال حسابهای توییتری بطور کامل انجام شود.»

از جمله دیگر حسابهای رسمی که ادارۀ آنها به دولت بایدن واگذار خواهد شد، می‌توان به حساب کاخ سفید(@WhiteHouse)، رئیس جمهور(@WhiteHouse)، بانوی اول(@FLOTUS)، معاون رئیس جمهور(@VP) و دبیر مطبوعاتی کاخ سفید(@PressSec) اشاره کرد.

توییتر قبل از انجام پروسۀ انتقال، حسابهای رسمی اعضای دولت فعلی را به اداره بایگانی و سوابق ملی (NARA) منتقل می‌کند و در آنجا هر کدام از این حساب‌ها و محتوای آنها برچسب بایگانی می‌خورد؛ تا پس از تغییر نام کاربری به مالکان جدید، محتوای قدیمی آنها با برچسب «آرشیو» در دسترس عموم قرار بگیرد.


کاربرانی که پیش از این دنبال کننده این حساب‌ها بودند نیز هشداری دریافت خواهند کرد تا در صورت تمایل، حساب‌های دولت جدید را دنبال کنند.

انتقال حساب رسمی رئیس جمهور آمریکا اختلافاتی را نیز بوجود آورده است؛ پیش از این در سال 2017 میلادی در زمان انتقال حساب ریاست جمهوری باراک اوباما به دونالد ترامپ، توییتر به آقای ترامپ اجازه داد تا 12 میلیون فالوور باراک اوباما را برای حساب خود حفظ کند. اما اکنون اعلام کرده که در زمان انتقال حساب توییتر ریاست جمهوری از دونالد ترامپ به جو بایدن، تعداد دنبال کنندگان این حساب را صفر خواهد کرد.

در حال حاضر حساب کاربریِ شخصیِ جو بایدن در توییتر نزدیک به 24 میلیون دنبال کننده دارد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ایجاد حساب رسمی «آقای دوم» برای همسر کامالا هریس توسط توییتر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایجاد حساب رسمی «آقای دوم» برای همسر کامالا هریس توسط توییتر» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید