مراکز واکسیناسیون کرونا | آسمونی
کد مطلب: 54610 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مراکز واکسیناسیون کرونا

مراکز واکسیناسیون کرونا

روند تولید واکسن کرونا و معرفی مراکز واکسیناسیون در ایران به چه صورت خواهد بود؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

اواخر تیر 98 آسمونی گزارش داد که همزمان با انتشار خبر امیدوارکننده ی تولید واکسن کرونا در روسیه، در زمستان آینده ، یعنی الان، این واکسن در مسکو به تولید انبوه خواهد رسید و واکسیناسیون کرونا بطور سراسری در این کشور انجام خواهد شد. همچنین اخبار قبلی آن زمان در رابطه با روند کشف و تولید موفق واکسن برای این ویروس بسیار امیدوارکننده بود. روسیه در خبرگزاری مسکوتایمز گزارش داده بود که از اواسط ماه مرداد همان سال و یا حتی زودتر، واکسینه کردن کادر پزشکی خود را آغاز میکند!

 

مراکز واکسیناسیون

هنوز واکسیناسیون در ایران آغاز نشده است به محض شروع این فرآیند، آسمونی نسبت به معرفی مراکز واکسیناسیون کرونا اقدام خواهد کرد

به موازات این اخبار خوشایند نیز، ایران در تیر 98 مراحل اولیه ساخت واکسن را با موفقیت طی کرده بود و همانطور که انتظار میرفت چندی پیش اعلام شد تزریق و نتایج واکسن ایرانی نیز رضایت بخش بوده. بر اساس گفته های منابع موثق و پیشبینی های آسمونی، گزارش میدهیم که واکسیناسیون همگانی کوو ایران ، واکسن ایرانی کرونا ، از فروردین 1400 شروع خواهد شد و هم اکنون مسؤولین این پروژه در حال آماده سازی مراحل تولید انبوه واکسن میباشند.

تا اینجا که همه چیز طبق برنامه پیش رفته!

گوگل نیز همین چند روز پیش نیز اعلام کرد که یکی از فیچر های جدیدش در گوگل مپ نشان دادن مراکز واکسن نزدیک کاربران خواهد بود. این فیچر احتمالا در فروردین ماه 1400 فعال خواهد شد. ایده این فیچر از آنجایی آمد که طبق آنالیزهای گوگل ، مردم سراسر جهان از اولین لحظات شروع تولید واکسن عبارت "مراکز واکسن نزدیک من" را مدام جستجو میکردند!

در بسیاری کشور ها ، خصوصا کشور های اروپایی ، هم اکنون امر واکسیناسیون داخل موزه هر شهر انجام میشود. اما در ایران انتظار میرود که مراکز واکسیناسیون عادی وظیفه تزریق کوو ایران را نیز به عهده گیرند.

واکسن کرونا ایرانی
واکسن کرونا ایرانی

تولیدات واکسن کرونا ایرانی معلوم نیست که به صادرات خارج از کشور برسد ، اما به طور قطعی با سرعت خوبی در فروردین به تولید و تزریق انبوه خواهد رسید. گفته شده ماهانه 2 تا 3 میلیون دوز تولید خواهد شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مراکز واکسیناسیون کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «مراکز واکسیناسیون کرونا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?