رونمایی از آلبوم چهارگون | آسمونی
کد مطلب: 50900 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی از آلبوم چهارگون

رونمایی از آلبوم چهارگون

مراسم رونمایی آلبوم «چهارگون»، آهنگسازی و تکنوازی تار امیر شریفی، روز شنبه 5 بهمن در تالار فارابی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی از آلبوم چهارگون
رونمایی از آلبوم چهارگون


آیین رونمایی آلبوم «چهارگون» به آهنگسازی و تکنوازی تار امیر شریفی که به‌دلیل حوادث هفته‌های اخیر برگزار نشد، روز شنبه 5 بهمن‌ماه، ساعت 18 برگزار خواهد شد. در این جلسه داریوش پیرنیاکان و بابک خضرایی سخنرانی خواهند کرد و بخش‌هایی از این آلبوم توسط صاحب اثر اجرا خواهد شد.

این آلبوم که توسط نشر «سازآواز» منتشر شده شامل چهار کنسرتِ تکنوازیِ تصویری، اجراشده با ساز تار است که امیرشریفی آنها را در چهار نوبت از سلسله برنامه‌های «شب ساز ایرانی» از بهار سال 1393 تا پاییز سال 1395 اجرا کرده است. این برنامه‌ها در عینِ اتحاد نسبی در مبانیِ اجرا و برخورداری از تمهیدات موسیقایی مشترک، هرکدام دارای خصیصه‌هایی است که آنها را تا حدی مستقل از یکدیگر جلوه می‌دهد. از این رو هر یک از این چهار اجرا به نوعی تداعی‌کنندۀ فضاهای موسیقایی متفاوت و گاه نمودی از گرایشاتِ متنوعِ اجرای موسیقی کلاسیکِ ایرانی هستند؛ اینگونه است که این آلبوم «چهارگون» نامیده شده است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره رونمایی از آلبوم چهارگون فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «رونمایی از آلبوم چهارگون»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?