کد مطلب: 57975 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع سریال پایتخت 6 و زمان پخش دو قسمت پایانی

شروع سریال پایتخت 6 و زمان پخش دو قسمت پایانی

دو قسمت پایانی هم روزهای 29 و 30 اسفند ماه پخش می گردد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یکی از سریال های پرطرفدار عید نوروز، سریال پایتخت است.

آسمونی: پخش سریال پایتخت 6 به مناسبت مبعث پیامبر اسلام(ص) از روز پنجشنبه 21 اسفند آغاز شده و دو قسمت پایانی هم روزهای 29 و 30 اسفند ماه از شبکه یک پخش می شود.

سریال «پایتخت 6» که نوروز 99 از تلویزیون پخش شد، به صورت خلاصه و در قالب 7 قسمت از 21 اسفند ماه ساعت 19:30 از شبکه یک روی آنتن می رود.

دو قسمت پایانی سریال پایتخت، روزهای 29 و 30 اسفند ماه پخش می شود.

همچنین دو قسمت جدید این فصل که در این روزهای پایانی سال تصویربرداری شده است، در روزهای 29 و 30 اسفند ماه از شبکه یک پخش خواهد شد.

آنطور که اعلام شده است، قصه دو قسمت پایانی «پایتخت 6» نگاهی طنزآمیز به برخی مسائل و حواشی کرونا دارد و در حقیقت روند قصه 15 قسمت قبلی را تکمیل می‌کند.

سریال «پایتخت 6» سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در کشور نیمه تمام ماند و عوامل در همان زمان وعده ساخت قسمت های پایانی منوط به بهتر شدن شرایط را داده بودند.

فصل ششم این سریال همچنین با حاشیه هایی همراه شده بود. بر این اساس سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه پیش از آغاز تصویربرداری 2 قسمت پایانی با رئیس صداوسیما دیدار داشت.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما درباره سیاست تلویزیون برای ادامه فصل های «پایتخت»، اعلام کرده است: این مجموعه نمایشی در فصل‌های گذشته الگوی موفقی در سریال سازی و حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی‌بوده، مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده و ان شاءالله پس از ارائه طرح مناسب، زمینه تولید فصل هفت «پایتخت» مهیاست.

ثبت نظر درباره «شروع سریال پایتخت 6 و زمان پخش دو قسمت پایانی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?