کد مطلب:  19246 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نوجوانان در بورنابی، مربیان در تهران/روادید پولادگر صادر نشد

نوجوانان در بورنابی، مربیان در تهران/روادید پولادگر صادر نشد

به گزارش آسمونی، یازدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی، یازدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور جهان امشب چهارشنبه در حالی آغاز خواهد شد که سفارت کانادا در ترکیه برای هفت عضو تیم اعزامی کشورمان تا کنون روادید صادر نکرده است.
2218528
2218528
وحید عبداللهی سرمربی تیم ملی نوجوانان ، محمد رضا زوار مدیر فنی تیم ملی و آقاجانلو پزشک تیم روادید دریافت نکرده اند. در غیاب عبداللهی، غلامزاده و حاجی پور وظیفه هدایت ملی پوشان را برعهده خواهند داشت.
همچنین  سید محمد پولادگر رئیس فدراسبون تکواندو که باید در کنگره سالیانه فدراسبون جهانی شرکت می کرد به دلیل صادر نشدن روادید از سفر به کانادا بازماند.
اما در روز نخست این رقابتهای تکواندوکاران اوزان 45- و 48- کیلوگرم در گروه پسران و اوزان 42- و 44- کیلوگرم در گروه دختران به دیدار رقبای خود می روند.امیر ولی‌پور تکواندوکار وزن 45- کیلوگرم کشورمان پس از یکدور استراحت باید با برنده دیدار دو نماینده اکراین و اردن مبارزه کند، در وزن 48- کیلوگرم حمیدرضا هادیان نیز به مصاف سعید محمد از امارات می‌رود.
مبینا نژاد کته‌سری در وزن 42- کیلوگرم در اولین مبارزه‌اش به دیدار آندره گارسیا از مکزیک می رود و در وزن 44- کیلوگرم نیز سیده کوثر حسینی در مبارزه نخست  پاناگویتا از قبرس را پیش رو دارد.
این دوره از مسابقات 5 روز به طول خواهد انجامید و هر روز دو نماینده در بخش پسران و دو نماینده در بخش دختران از تیم اعزامی کشورمان به دیدار رقبای خود می روند. 
 
منبع: خبرگزاری مهر
: برای دریافت مشاوره درباره نوجوانان در بورنابی، مربیان در تهران/روادید پولادگر صادر نشد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نوجوانان در بورنابی، مربیان در تهران/روادید پولادگر صادر نشد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید