تمرین‌های پرفشار برانکو و فوتبال درون تیمی سرخپوشان/ باقری | آسمونی
کد مطلب: 19095 درج نظر
تمرین‌های پرفشار برانکو و فوتبال درون تیمی سرخپوشان/ باقری مشکی‌پوش شد

تمرین‌های پرفشار برانکو و فوتبال درون تیمی سرخپوشان/ باقری مشکی‌پوش شد

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین بعد از ظهر امروز (جمعه) را در هوایی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین بعد از ظهر امروز (جمعه) را در هوایی بسیار مطبوع و خنک و در فضایی آرام زیر نور برگزار کردند.

139508181233244319140174
139508181233244319140174

برانکو، چوک و مارکو پیش از آغاز تمرین، کلیه لوازم و تجهیزات و حتی برنامه‌های مختلف تمرینی را با استفاده از موانع و توپ‌ها در زمین قرار داده بودند و تمرین بعد از صحبت‌ها و تشریح برنامه‌های پرفشار آغاز شد.

مارکو در میانه زمین توپ‌هایی را حول یک دایره چیده بود و بازیکنان گرم کردن بدن‌ها را با توپ شروع کردند. در حین گرم کردن، برانکو با کاورهای رنگی، بازیکنان را تفکیک کرد.

رادو شوویچ و درویش‌وند نیز تمرینات سنگینی را زیر نظر ایگور پانادیچ انجام دادند. علیرضا بیرانوند ابتدا همراه تیم به گرم کردن پرداخت و پس از آن به تمرینات انفرادی روی آورد و در آخرین بخش تمرین، در فوتبال درون تیمی شرکت داشت.

محمود خوردبین، محمد علی ترکاشوند و پندار خمارلو در کنار زمین برای انجام امور تیم حضوری فعال داشتند. دکتر محمدرضا زادمهر پیشکسوت و عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پیش از تمرین به کار با توپ با کریم باقری پرداخت و پس از آن عملکرد بازیکنان را زیر نظر گرفت.

کادر پزشکی و کادر تدارکات نیز در کنار زمین با کلیه تجهیزات آماده کمک رسانی به بازیکنان بودند. کریم باقری هم با پوشیدن کاور مشکی آماده حضور در برنامه‌های تمرینی بود.

کادر فنی با لباس‌های مشکی، بازیکنان با لباس‌های قرمز، دروازه‌بان‌ها با لباس‌های زرد رنگ و کادر پزشکی نیز با لباس‌های سفید در تمرین امروز حضور داشتند.

حضور هواداران و تشویق بازیکنان شور و حال خاصی به این جلسه تمرینی در هوای مطبوع ورزشگاه داد.

تیم ماساژور هم در کنار زمین کمک‌ها شایانی به بازیکنان در حین تمرین می‌کردند.

فوتبال تحت فشار در قالب سه تیم فسفری، قرمز و مشکی در بخشی از زمین برای بازیکنان تدارک دیده شده بود که زیر نظر برانکو و کادر فنی انجام شد.

بعد از نفس گیری، برنامه‌های تاکتیکی در دستور کار قرار گرفت و بازیکنان با حرکت از عمق، ارسال از جناحین و گلزنی کار خود را پیش بردند.

پس از دقایقی، بار دیگر نفس‌گیری از سوی برانکو اعلام شد و بازیکنان مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش تمرین امروز را که گلزنی بود، انجام دادند.

برانکو بازیکنان را به گروه‌های چهار نفره تقسیم کرد. دو تیم وارد محوطه مشخصی می‌شدند که با عبور از یکدیگر و شوت‌های ناگهانی برای گلزنی تلاش می‌کردند.

آمادگی بازیکنان به حدی بود که 20 بازیکن حاضر در تمرین امروز تلاش می‌کردند نظر کادر فنی را جلب کنند و برای این مهم، بازیکنان یکی از یکی بهتر کار خودشان را انجام می‌دادند و مورد تشویق کادر فنی و هواداران قرار می‌گرفتند.

بار دیگر زمان یک دقیقه‌ای نفس‌گیری از سوی برانکو اعلام شد. مارکو در گوشه‌ای از زمین، محوطه‌ای مشخص را با چیدن موانع مختلف برای سرخپوشان آماده کرد و آنها در قالب گروه‌های چهار نفره، هر یک حرکتی خاص از جمله عبور از موانع، پرش، جهش و حرکت شنا را در آن محوطه انجام می‌دادند.

فوتبال درون تیمی مرحله بعدی تمرین بود که با فریادهای کادر فنی همراه شد و بازیکنان پس از آن به سرد کردن بدن‌ها پرداخته و زمین تمرین را ترک کردند.

تمرین روز شنبه تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت صبح و به برنامه‌های شاد و تفریحی همچون والیبال و استخر اختصاص خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تمرین‌های پرفشار برانکو و فوتبال درون تیمی سرخپوشان/ باقری مشکی‌پوش شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «تمرین‌های پرفشار برانکو و فوتبال درون تیمی سرخپوشان/ باقری مشکی‌پوش شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?