کد مطلب:  56432 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برد پیت وارد کارزار تبلیغاتی جو بایدن شد

برد پیت وارد کارزار تبلیغاتی جو بایدن شد

برد پیت: آمریکایی‌ ها در پی یک چیز هستند؛ شخصی که امیدها، آرزوها و دردشان را درک می‌کند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

برد پیت، بازیگر مطرح سینمای هالیوود به تبلیغات انتخاباتی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا پیوست.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری آنا از فاکس نیوز، «برد پیت» صدا و شهرت خود را وارد میدان تبلیغاتی جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا کرد.

برد پیت وارد کارزار تبلیغاتی جو بایدن شد
برد پیت وارد کارزار تبلیغاتی جو بایدن شد

بر این اساس روز شنبه کلیپ‌هایی تبلیغاتی با صدای بازیگر فیلم سینمایی «روزی روزگاری در هالیوود» منتشر شد که از بایدن به عنوان گزینه «همه آمریکایی‌ها» استقبال می‌کرد. ویدوی حاضر این نامزد انتخاباتی را در تجمعات و ملاقات طرفدارانش نمایش می‌داد.

پیت در بخشی از این ویدئو به ابراز احساسات مشترک بایدن در جریان مناظره نهایی با ترامپ پرداخت؛ جایی که بایدن از ترامپ انتقاد می‌کند که این کشور را به ‌جای ایالات متحده واحد، به عنوان ایالت‌ های قرمز و آبی دیده است.

او ضمن تأکید بر اینکه آمریکایی جایی برای همه است گفت: آمریکایی‌ها در پی یک چیز هستند؛ شخصی که امیدها، آرزوها و دردشان را درک می‌کند. با احترام با شما رفتار کند و حقیقت را به شما بگوید. برای افرادی که به او رأی داده‌اند همانند کسانی که رأی نداده‌اند به همان سختی کار کند. رئیس جمهور باید برای همه باشد ... .

تصمیم پیت برای حمایت از جو بایدن برای کسانی که به اظهارات سیاسی این بازیگر در سال‌های اخیر توجه کرده ‌اند، تعجب‌آور نیست.

: برای دریافت مشاوره درباره برد پیت وارد کارزار تبلیغاتی جو بایدن شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «برد پیت وارد کارزار تبلیغاتی جو بایدن شد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید