کد مطلب:  7275 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اکران فیلم پاداش کمال تبریزی در نیمه دوم سال

اکران فیلم پاداش کمال تبریزی در نیمه دوم سال

1393/06/05 به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا فیلم سینمایی «پاداش» کمال تبریزی در نیمه دوم سال اکران عمومی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


1393/06/05

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا فیلم سینمایی «پاداش» کمال تبریزی در نیمه دوم سال اکران عمومی می‌شود.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش فیلمسازان درباره فیلم‌هایی که پخش آن‌ها بر عهده وی قرار گرفته است، اظهار کرد: «پاداش» کمال تبریزی یکی از فیلم‌هایی است که پخش آن بر عهده دفتر ما گذاشته شده است.

وی درباره تاریخ اکران «پاداش» گفت: هنوز نمی‌توانم تاریخ دقیقی در این رابطه بگویم و منتظر هستیم تا شرایط اکران این فیلم فراهم شود اما ان شاالله آن را در نیمه دوم سال و در یک فرصت اکران می‌کنیم.

فیلم سینمایی «پاداش» که طی چند سال گذشته برای نمایش عمومی دچار مشکل شد، داستان یکی از مدیران میانی دولت است که به ماموریت‌های خارجی متعدد می‌رود. تا اینکه در یک نوبت او را برای تشویق به سفر حج می‌فرستند اما در این سفر برخلاف تصور او که انتظار دارد مانند یک مدیر دولتی با او برخورد شود، این اتفاق نمی‌افتد.

حسینی وزیر ارشاد وقت در دی‌ماه سال 88 رسما اعلام کرد که «پاداش» توقیف شده است.

در «پاداش» حسن معجونی، آتیلا پسیانی، صابر ابر، بهمن زرین‌پور، آشا محرابی، رضا بهبودی، روح‌الله حق‌گوی لسان، اصغر نقی زاده، بهنام وطن و مرحوم احمد آقالو به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اسماعیلی مدیردفتر فیلمسازان همچنین درباره فیلم‌های دیگر این دفتر برای پخش گفت: اکنون فیلم‌های «تراژدی» آزیتا موگویی، «ملبورن» نیما جاویدی، «مجرد 40 ساله» شاهین باباپور و «ساکن طبقه وسط» شهاب حسینی برای پخش در اختیار این دفتر است و فعلا مترصد این هستیم که آن‌ها را در شرایط خوبی اکران کنیم.

وی با تأکید بر اینکه اکران فیلم‌های اول و مستقل در این شرایط سینمای ایران کار بسیار دشواری است، ادامه داد: ما چهار فیلم اول برای اکران در اختیار داریم و همه این فیلم‌ها آثاری مستقل هستند که کار را دوچندان سخت می‌کنند. اکنون همه سرگروه‌های سینمای ایران دولتی هستند و اکران فیلم‌های مستقل و کمی فرهنگی‌تر به شدت با مشکل مواجه می‌شوند.

این پخش‌کننده در پایان سخنانش با ابراز امیدواری از اینکه راهی برای اکران فیلم‌های مستقل باز شود، اظهار کرد: به نظرم شورای صنفی نمایش باید سریعا راهکاری برای اکران این گونه فیلم‌ها پیدا کند.
: برای دریافت مشاوره درباره اکران فیلم پاداش کمال تبریزی در نیمه دوم سال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اکران فیلم پاداش کمال تبریزی در نیمه دوم سال» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید