از بزرگترین تخفیف های جمعه سیاه تا حراجی های دوشنبه انلاین | آسمونی
کد مطلب: 56635 درج نظر
تفاوت بلک فرایدی با دوشنبه آنلاین چیست؟

تفاوت بلک فرایدی با دوشنبه آنلاین چیست؟

سایبر ماندی باعث افزایش خرده فروشی اینترنتی در مارکت جهانی شده است. بر اساس آمار اعلام شده حدود 523 میلیارد دلار از فروش کالا ها به صورت آنلاین صورت می گیرد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

امروزه رویداد بلک فرایدی طرفداران خود را در سراسر جهان پیدا کرده است و از طرفی سایبر ماندی نیز با فروش آنلاین، فضای جالبی را برای خریداران فراهم کرده است که طرفداران خاص خود را دارد. در ادامه با آسمونی همراه باشید تا تفاوت های اصلی سایبر ماندی با بلک فرایدی را بررسی کنیم.

بر اساس مقالات منتشر شده رویداد بلک فرایدی در فیلادلفیا آغاز شد و در روزی که حجم بسیاری از خریداران به فروشگاه ها حجوم بردند و منجر به ازدحام جمعیت و ترافیک شده بودند، پلیس محلی این ایالت، این روز را جمعه سیاه نامگذاری کرد. در مقابل سایبر ماندی که از سال 2005 توسط فدراسیون خرده فروشی معرفی شده بود این امکان را برای خریداران به وجود آورد تا محصول مورد نظر خود را بدون حضور فیزیکی و به صورت اینترنتی خریداری کنند. سایبر ماندی یا دوشنبه آنلاین بزرگترین رویداد خرید آنلاین در جهان است و در سال های گذشته به نزدیک به 8 میلیارد دلار فروش داشته است. با این که تبلیغات های مربوط به دوشنبه آنلاین بسیار محدود است اما با این وجود طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا به سوی خود جذب کرده است.

بلک فرایدی و سایبر ماندی
بلک فرایدی و سایبر ماندی

یکی از مهم ترین ویژگی های سایبر ماندی این است که خرید و فروش بسیار سریع انجام می شود و تقریبا تا پایان روز معاملات در این مارکت به پایان می رسد. از طرفی دیگر در رویداد بلک فرایدی درصد بسیاری از معاملات در پایان روز ناتمام باقی می مانند.

بلک فرایدی و سایبر ماندی
بلک فرایدی و سایبر ماندی

 

در بلک فرایدی فروشگاه ها و برند های معروف محصولات خود را عرضه می کنند، اما در مقابل فروشگاه های نوپا و معمولی تر نیز می توانند در سایبر ماندی پیشنهاد های شگفت انگیز خود را ارائه دهند. سایبر ماندی گزینه مناسبی برای طرفدارن مد و زیبایی می باشد در حالیکه محصولات الکترونیک به صورت بسیار گسترده در بلک فرایدی ارائه می شوند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تفاوت بلک فرایدی با دوشنبه آنلاین چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «تفاوت بلک فرایدی با دوشنبه آنلاین چیست؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?