مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  35835 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر در سال 2018

بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر در سال 2018

ما در این بخش بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر در سال 2018 را به شما عزیزان معرفی می کنیم.
زمان مطالعه: 5 دقیقه

بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر

1- بازی Resident Evil 7
در ساعت اول بازی تحت عنوان Resinaissance، بعضی از شیاطین را فرا میخوانید و با یک پیچ گوشتی یا با یک اره برقی حمله می کنید و ​​ناگهان غافلگیر می شوید.با توجه به تغییر چشم انداز به شخص اول، کشف وحشت نزدیک تر می شود.توسعه دهندگان را قادر می سازد تا زندگی را به یک سری بیماران بسپارند و در عین حال اجازه می دهند که فضا برای ریشه های وحشت بقا از طریق طراحی سطح و مکانیک خود باقی بماند.خانه ویران شده ای که در طی Resident Evil 7 پیدا می کنید زیبا نیست.در این بازی ترس واقعی را تجربه خواهید کرد.

2- بازی برای افتخار- For Honor
ماهیت بازی مبارزه، تقطیر و کاملا دارای ژانر غیر منتظره است.یکی از مدرن ترین و جالب ترین بازی هایی است که در تمام عمرتان مشاهده کرده اید! بازی قابلیت چندنفره شدن و همچنین انجام بصورت آنلاین را دارا می باشد.

3- عذاب وجدان Torment: Tides of Numenera
کنجکاوی گربه را به قتل رسانده است این همان چیزی است که ضرب المثل ها به ما می گویند.اما هنگامی که مرگ به یک ضربه ی ساده در جاده تبدیل می شود، آیا شما را از پذیرش کنجکاوی و موارد عجیب و خطرناکی که نهمین دنیای مجازی را ارائه می دهد بازمی دارد جزر و مد Numenera فوت و فن جاودانه را از همتای خود می گیرد اما در مرکز جهان خود، Numenera خود را از موارد عقب مانده از نظر تمدن بسیار پیشرفته تر می داند.

4- تک تیرانداز نخبه – Sniper Elite 4
هرگز تعجب نکنید که اگر یک اسکار برای بازی های ویدئویی وجود داشته باشد.احتمالاً بسیاری از بازی های واقع گرایانه اجتماعی در مورد بی عدالتی و فاجعه تاریخی در فوریه هرسال روی کار می آیند.برای نمونه، Sniper Elite 4 هرگز به یک هدف محدود نخواهد شد و به طرق مختلف باعث می شود تیرانداز بزرگترین قدرت خود را نمایش دهد.شورشیانی که سعی در بهتر کردن جهان دارند.

5- شب در جنگل- Night in the Woods
بازیگران برای از بین بردن حیوانات با سبک هنری کارتونی شاد شما را از وضع ناخوشایند شب در جنگل به عنوان یک قطعه شگفت انگیز و بالغ از داستان و مطالعه شخصیت عمل می کنند.البته اگر گشت و گذار خود را با هیولاها تجربه کنید زندگی عجیب و غریب می شود.در واقع شما با بازی واقع گرایانه ای در دنیای بازی های ویدئویی روبرو هستید.

6- بازی Nier: Automata
همکاری Taro Yoko و Platinum Games در فضای بازی های جهانی در برابر موجب موفقیت کامل شده است.Nier به طور اتوماتیک قوانین و مقررات ژانر را رعایت می کند و داستان مرگ و دوستی را از طریق دو نینجای سیبورگ دنبال می کند.این بسیار شبیه دنیای Ubisoft است که چندان قابل ارتقا نیست.

7- بازی The Surge
Dark Souls III ممکن است رکورد RPG بازی هاروارد را در سال 2016 بشکند.اما زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.فراتر از این The Surge است که توسط همان تیم، طراحی و ساخته شده است که در Soul clone Lords of the Fallen حضور داشته اند.Surge به مبارزه وحشیانه و چالش برانگیز ارواح می پردازد و آخرالزمان را با زامبی های پوشیده و روبات های ذوب کننده ی خیالی به تصویر می کشد.موارد فنی و ویژگی های مهم NowSoftware در اینجا وجود دارند.

8- شکار- Prey
Arkane اخیراً خود را به عنوان مدیران بخش های همه جانبه با سری Dishonored خود ثابت کرده و توسعه دهندگان آن هیچ نشانه ای از کاهش شکار نشان نمی دهند.این بازی با ترسناکی موحش، دقیق و دوست داشتنی به مانند System Shock 2 و Deus Ex از شما می خواهد اسرار تاریک ایستگاه فضایی Talos 1 را بررسی کنید.تاریخ ایستگاه شما را با پیچ و خم آزمایشگاه ها، واحدهای زندگی، راکتورها و حتی باغ ها مشخص می کند و چگونگی پیوند بین آنها یکی از بزرگترین نقاط قوت بازی Arkane است که با مسیر هواپیما و بسیاری از راهروها مشخص می گردد.

9- آنچه از ادیت فینچ باقی می ماند- What Remains of Edith Finch
ما به یک نقطه رسیده ایم که احساس اعتماد به نفس داریم و قدم زدن می دانیم و این چیزی است که باعث می شود که ادیت فینچ چنین پیروز باشد این ثابت می کند که ما نمی توانیم عامل شکست است.در بازی ادیت، شما به معنای واقعی کلمه به خانه برای تاریخ غم انگیز خانواده خود نگاه می کنید.اما به جای بررسی کابینت و خواندن دفترچه خاطرات به خلاقیت محض روی می آورید.این داستان ها از نظر مجموعه ای از عکس های عجیب و غریب و کاملا متفاوت از لحاظ مفهوم، لحن و پیامد متفاوت هستند.

10-زندگی عجیب است: قبل از طوفان- Life is Strange: Before the Storm
قبل از طوفان فقط یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال 2018 نیست.این کار به عنوان پیش زمینه ای برای Dontnod در سال 2015 است.اما به اعتقاد بسیاری از کاربران، مانند یک داستان ساده احساس نمی شود.این کار به بررسی ارتباط Chloe سرکش و هدف عجیب و غریب او، Rachel Amber می پردازد.آنها از طریق اندیشه ها، احساسات و تم ها حرکت می کنند و به کار خود اطمینان دارند.

11- بازی Ode
Ubisoft Reflections ‘Ode یک بازی همراه با موسیقی اما در دنیایی دور از گیتار های پلاستیکی و درام های اسباب بازی های لاستیکی است.هر سطح، اساساً یک آهنگ خاموش است.Ode از شخصیت های اصلی این بازی است که شما توسط او مسواک زدن در برابر ساکنان نحیف، قارچ روشن رنگی، و گل های بلند که توسط زنگ ها پر شده اند و شبیه به چتر دریایی هستند را می بینید.

12- ربوبیت: گناه اصلی 2- Divinity: Original Sin 2
این کاملا بی خطر است که بگوییم که، علی رغم کمبود Kickstarter کوچک، Divinity: Original Sin 2 فقط یکی از بهترین بازی های رایانه ای 2018 نیست، بلکه جاه طلبانه ترین RPG این دهه نیز می باشد.دنیای عجیب و غریب Rivellon به عنوان محلی برای مجموعه ای از داستان های عمل می کند و به عنوان یک عرصه ی گسترده با مسیر و امکانات است.شما می توانید در جنگ هایی که در آن تمام مناطق نقشه زمین در آتش ملعون است و ساختمان های گرافیتی با شبکه های عنکبوتی چرخش انسان دیده می شود شرکت کنید.شما حتی ممکن است یک اسکلت ارواح را مجبور کنید یک سطل را روی سر خود بپوشد تا شهروندان وحشتزده مورد حمله قرار نگیرند.

13- بازی Opus Magnum
هر پازل Opus Magnum منجر به ساخت یک ماشین از قطعات متصل می شود.برای اکثر بازی ها شما و مخالف خود را در وضعیت بدی قرار می دهند و این همان گناه شماست.اسلحه هایی که واکنش دهنده ها را جمع می کنند از همگام سازی، همپوشانی و انفجار ماشین خارج می شوند.هر دو طرف به طور منظم یک عنصر را منتقل می کنند و سعی می کنند همانند آن ها را بگیرند و در یک لحظه آن را در جهت های مختلف بکشند.دنده عملگر ساق پا عناصر را سریعتر برداشت می کند تا بتواند آنها را خاموش کند.شکستن غایت بازی است.

14- بازی ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم- Call of Duty: WWII
برای کسانی که اولین روزهای این سری را به یاد می آورند، این بازی به عنوان یک شگفتی بزرگ به نظر نمی رسد.Call of Duty می تواند به دوره ای که آن را تأسیس کرده است، بازگردد.کمپین مبارزه با جنگ جهانی دوم به عنوان بزرگترین ترفندهای پیشبرد متحدان برلین به شمار می رود.

15- بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds
ممکن است جزئیات این بازی دقیق باشد اما زیبایی واقعی PlayUnknown’s Battleground در سادگی آن است.noughties سینمای ژاپن، یا یک بازی فروتنانه پنهان کنید و در زمین بازی مدرسه جستجو کنید.همه می دانند که چه باید بکنند. به محض اینکه از هواپیما رها شد: آخرین بازیکن ایستاده است.این فرض ساده، با وجود اینکه یک بازی شگفت انگیز از لحاظ نظامی عمیق است، برخی از بازیکنان آن معمولا نادیده گرفته می شوند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر در سال 2018 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر در سال 2018» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید