کد مطلب: 29492 درج نظر
زمان مطالعه: 7 دقیقه
بهترین سالن های زیبایی در ساری

بهترین سالن های زیبایی در ساری

ما در این مقاله در بخش بانک اطلاعاتی آسمونی، قصد داریم بهترین آموزشگاه هاى آرايشگرى زنانه در تهران و ساری...
زمان مطالعه: 7 دقیقه


ما در این مقاله در بخش بانک اطلاعاتی آسمونی، قصد داریم بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران و ساری را به شما عزیزان معرفی کنیم. در ابتدای این مقاله نیز نکات و مواد مهمی که در مورد آموزشگاه های آرایشگری زنانه و موفق شدن در حرفه آرایشگری آماده کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

بهترین آرایشگاه های زنانه سازی و آموزشگاه های آرایشگری معروف در ساری
سالن زیبایی دل آرا و آموزشگاه زیبایی دل آرام star-5
گریم و کانتورینگ صورت ، گریم و آرایش عروس ، آرایش و استایل مو ، اصلاح و قرینه سازی ابرو ، هاشور ابرو ، اکستنشن مژه و مو ، خدمات ناخن ، رنگ و لایت ، اپیلاسیون ، پاکسازی پوست ، صافی دائم مو ، برزیلین ، آرایش کامل صورت ، اصلاح ابرو و صورت ، شینیون بدون ابزار ، کوتاه کردن مو ، حالت دادن و سشوار موی بلند و کوتاه
تلفن تماس سالن زیبایی 011-33254725
آدرس سالن زیبایی ساری - خیابان 18 دی - نبش خیام - ساختمان زرین - طبقه فوقانی بانک سینا - واحد 1
تلفن تماس آموزشگاه 011-33242018
آدرس آموزشگاه ساری - خیابان 18 دی - نبش خیام - ساختمان زرین - طبقه فوقانی بانک سینا - واحد 2
اطلاعات بیشتر asemooni.com/?p=302185
 اصول آرایشگر موفق بودن و آرایشگاه برند شدن

چگونه یک آرایشگر موفق باشم؟

شاید شما هم یک بانوی آرایشگر هستید و این سوال برای شما پیش آمده که راز موفقیت آرایشگران در چیست و چه اصول و نکاتی باید رعایت شود؟!

با بررسی شیوه کار آرایشگرهای موفق می توان به راحتی چه اصل مهم را دریافت که همه آنها کاملا رعایت کرده اند، اما متاسفانه بسیاری از آرایشگران نه چندان مطرح، هرچند که این اصول را بدانند عمدتا انجام نمی دهند!

نکاتی در این خصوص را به صورت زیر طبقه بندی کرده ایم و امیدواریم با توجه جدی به آنها پله های پیشرفت در این حرفه را طی کنید.

1- مدارک فنی و حرفه ای تخصص خود را از مراکز آموزشی معتبر دریافت کنید هرچند در این حرفه ماهر باشید. چون در این دوره ها حتما نکات قابل توجه حرفه ای ، بهداشتی ، قانونی و… خواهید آموخت، بعلاوه اینکه وجود این مدارک اعتماد مشتری را جلب خواهدکرد.

2- اگر تازه کار هستید حتما با کار روی مدلهای رایگان زیادی، مهارت خود را کامل کنید و سپس سعی کنید از سایت های تخفیف گروهی استفاده کنید و تبلیغات خود را در فضای مجازی گسترش دهید زیراکه هزینه بسیار پایین و بازخورد مناسبی دارند.

3- آرایشگری و سالن داری از نوع کسب و کاری است که نیاز به مشتری های دائم دارند، بنابراین هر یک مشتری برای شما حکم شکست یا موفقیت خواهدداشت. اگر مجدد مراجعه کرد شما موفق و اگر برای همیشه خداحافظی کرد شما شکست خورده اید.

4- رفتار و طرز برخود آرایشگر با مشتری حتی می تواند از کیفیت کار هم مهمتر باشد. ممکن است مشتری از کیفیت کار یا هزینه رضایت چندانی نداشته باشد اما ایجاد رابطه ای دوستانه بین شما احتمالا مجدد ایشان را به آنجا خواهدآورد، و بلعکس اگر رفتار شما زننده باشد مشتری آرایشگر جدیدی را جستجو خواهدکرد.

5- رعایت بهداشت و آرامش در سالن مورد بسیار مهمی است. اگر مشتری فقط از یک مورد بهداشتی ناراحت شود هرگز مجدد مراجعه نخواهدکرد. درضمن عدم رعایت بهداشت ممکن است عواقب سنگینی برای شما داشته باشد.6- در انتخاب سالن آرایشگاه جهت شروع فعالیت بسیار دقت کنید چراکه تعویض سالن زیبایی با از دست دادن تعدادی از مشتریانتان در نهایت به کسب و کار شما آسیب جدی وارد خواهدکرد. پس از ابتدا جایی را انتخاب کنید که بدانید ماندگار خواهیدبود.

نکات مهم انتخاب سالن آرایشگاه زنانه برای شروع فعالیت:

الف) حتما در سالن آرایشگاهی شروع به فعالیت کنید که دارای مجوزهای قانونی لازم و تابلوی ورودی باشد زیرا که سالن های زیبایی بدون تابلو همیشه مشتریان کمتری دارند و عمده ی این مشتریان انتظار پرداخت هزینه های پایینتری خواهندداشت!

ب) مدیر (مدیران) سالن باید خوش رفتار ، منصف و باعدالت باشد، بتواند بین آرایشگران همکار عدالت را رعایت کند و سهم خود را در همکاری با شما عادلانه حساب کند تا در آینده با مشکل مواجه نشوید. همچنین باید به بهداشت و اصول قانونی آرایشگری اهمیت بدهد ( تا یک روز صبح با پلمپ بودن سالن مواجه نشوید) به تبلیغات اهمیت دهد و برای این مهم هزینه کند (تا دیده شوید و با رکود مواجه نشوید) در استخدام و همکاری با آرایشگران وسواس داشته باشد (تا کیفیت کار سایرین کار شما را زیر سوال نبرد، چون بسیاری از مردم همه شما را به یک چشم خواهنددید). در کشف این موارد می توانید از همکاران در سالن و مشتریان دائمی نیز پرس وجو کنید.

پ) سالن آرایشگاه باید موقعیت مناسب شهری ، جای پارک مناسب و اتاق انتظاری ترجیحا با امکان پذیرایی داشته باشد.حال آنکه هرچه این سالن در منطقه مرفع تر و ظاهری شیک و لوکستر داشته باشد، شما مشتریان بیشتر و راضی تری خواهیدداشت!

ج) همکاران شما در آرایشگاه نباید حس رقابت با یکدیگر داشته باشند بلکه تعامل و همکاری در آنها دیده شود. همچنین همه آرایشگرها باید به بهداشت اهمیت دهند ، با مشتری بسیار خوش برخورد و باحوصله باشند و مهمتر اینکه در حرفه ی خودشان متخصص و مشتریان راضی داشته باشند.

7- حتما از تک تک مشتریان خود بپرسید که از چه طریق با شما آشنا شده اند تا روش های برتر تبلیغاتتان را دریابید. بهتر است با فرمی نظرسنجی این اطلاعات را کسب کنید.

8- و اما مهمترین نکته برای برندسازی در هر صنف و کسب و کاری تبلیغات، تبلیغات و تبلیغات است. شما باید دیده شوید تا گوشه ذهن مردم حک گردید، این یعنی برندسازی و این برندها هستند که بیشترین مشتری ها را دارند و بالاترین هزینه ها را دریافت می کنند. در زمینه تبلیغات هرگز نعمت فضای مجازی را از دست ندهید و در وبسایت ها و شبکه های مجازی تبلیغات کم هزینه و حتی رایگان اما پرثمر داشته باشید.

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در ساری

نکات مهم در انتخاب آموزشگاه آرایشگری زنانه

انتخاب آموزشگاه آرایشگری زنانه، با توجه به اینکه موارد آرایشی و زیبایی برای خانم‌ها خیلی وسیع است، نیاز به بررسی دقیق دارد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما به این موارد دقت کنید و...

حتما در انتخاب آموزشگاه آرایشگری، موارد و نکات زیر را مدنظر قرار دهید و بهترین انتخاب را داشته باشید.
  1. از بین آموزشگاه‌های نزدیک به محل زندگی خود، یک لیست تهیه کنید.
  2. با هر کدام از آموزشگاه‌های موجود در لیستتان، تماس بگیرید و سوالات و شرایط اولیه و هزینه‌ها و دوره‌ها را بپرسید و بهترین موارد را انتخاب کنید و بقیه را حذف نمایید.
  3. در تماس تلفنی یا مراجعه حضوری، بهتر است این سوالات را از مسئول آموزشگاه بپرسید:
آیا مدرکی که ارائه می‌دهید معتبر است؟

شهریه چقدر است؟

آیا کتاب‌ها و کیت‌های آموزشی هم هزینه جدا دارند؟

آیا می‌توانم غیبت داشته باشم و اگر بله، کلاس از دست رفته را چگونه برای من جبران می‌کنید؟موارد آموزشی شما چیست؟ (کوتاهی مو، رنگ مو، هایلایت، آرایش صورت، ناخن و...)

دوره آموزشی چقدر طول می‌کشد؟

آیا بعد از آموزش، جایی برای کارآموزی تکمیلی به من پیشنهاد می‌دهید؟

تجربه مربیان شما چقدر است؟
  1. بهتر است از مسئولین آموزشگاه بخواهید تا با یک جلسه حضور در کلاس‌های آموزشی، بتوانید از نزدیک فضای آموزشی، مهارت مربی، سطح آموزش، به‌روز بودن آموزش‌ها و لوازم مورد استفاده در آموزش را بسنجید. این مورد در انتخاب شما بسیار تاثیرگذار است.
  2. اگر قصد جدی برای آموزش مهارت‌های کامل آرایشگری را دارید، بهتر است آموزشگاه‌های معروفی که کارآموزان موفقی تربیت کرده‌اند را انتخاب کنید.
  3. حتما قبل از ثبت نام در آموزشگاه، میزان علاقمندی خود به رشته‌های گوناگون آرایشی - زیبایی را تعیین کنید تا با توجه به آن بتوانید دوره‌های تکمیلی را هم به سرعت بگذرانید.
  4. درباره گروهی یا انفرادی بودن کلاس‌ها هم سوال کنید. اگر روحیه آموزش گروهی را ندارید، بهتر است به صورت انفرادی آموزش ببینید که خب البته هزینه این کلاس بیشتر هم هست.
آموزش آرایشگری زنانه

اصطلاح پن استیک در آموزش آرایشگری زنانه

به کرم هایی گفته میشود که حالت رولی دارد و برای پوست های خشک استفاده میشود که چربی پن استیک کنترل شده هست.

اصطلاح آکوا در آموزش آرایشگری زنانه

جنس آن خشک هست و باید با اب استفاده شود که برای پوست های خیلی چرب مناسب است

فرق پن کیک و اکوا این هست که پنکیک پودر و اکووا حتما با اب استفاده میشود

اصطلاح کاموفلاژ در آموزش آرایشگری زنانه

کاموفلازها فون های رنگی هستند که برای پوشاندن عیوب چهره از انها استفاده میشود و با فون رنگ پوست ترکیب میشود برای گریم و محو کردن کک و مک ماه گرفتگی جوش ها برش های کنار چشم که توضیح کاموفلاژ و کانسیلر هرکدام بحث جداگانه ای هست

اصطلاح کانسیلر در آموزش آرایشگری زنانه

کانسیلر برای پوشاندن تیره گی زیر چشم هست اما اگر راه و رسم درست کار کردن با کانسیلر را یاد بگیرید می توانید از ان برای پوشاندن معایب صورت مثل جای زخم ها استفاده کنید کانسیلر ها تنوع رنگی زیادی دارند وکارایی هرکدام جداست .

اصطلاح کانسیلر بنفش در آموزش آرایشگری زنانه

برای خنثی کردن حالت تورم صورت

اصطلاح کانسیلر زرد در آموزش آرایشگری زنانه

این تن رنگ برای هر پوستی مناسب است این کانسیلر رنگ های تیره رو محو میکند

اصطلاح کانسیلر نارنجی در آموزش آرایشگری زنانه

برای افراد سبزه این کانسیلر بسیار مناسب هست

اصطلاح کانسیلر سبز در آموزش آرایشگری زنانه

این کانسیلر برای خنثی کردن تن قرمز پوست مناسب است اگر دارای لک های قرمز مادر زادی هستید یا می خواهید جوش های خود را بپوشانید از کانسیلر سبز استفاده کنید.

اصطلاح کانتورینگ چهره در آموزش آرایشگری زنانه

همان گریم صورت و رفع عیوب صورت به وسیله فون های تیره و روشن هست. 

    

    

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بهترین سالن های زیبایی در ساری»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?