کد مطلب:  51348  درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رئال بتیس 2 - 3 بارسلونا ؛ اولین کام بک کیکه ستین زده شد !

رئال بتیس 2 - 3 بارسلونا ؛ اولین کام بک کیکه ستین زده شد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال بتیس و بارسلونا در هفته بیست و سوم لالیگای اسپانیا...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رئال بتیس 2 - 3 بارسلونا ؛ اولین کام بک کیکه ستین زده شد !
رئال بتیس 2 - 3 بارسلونا ؛ اولین کام بک کیکه ستین زده شد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال بتیس و بارسلونا در هفته بیست و سوم لالیگای اسپانیا برگزار شد که طی آن تیم بارسلونا با درخشش لیونل مسی موفق شد از کمند شکست در برابر حریفش عبور کرده و به پیروزی بسیار ارزشمندی دست پیدا کند تا همچنان فاصله سه امتیازی با صدر جدول را حفظ کند . روی اولین حمله جدی بازیکنان تیم بتیس در دقیقه 3 مسابقه بود که روی نفوذ نبیل فکیر به داخل محوطه جریمه تیم بارسلونا از سمت چپ بود که این بازیکن می رفت تا با یک ضربه فنی دروازه تراشتگن را تهدید کند اما ضربه اش با برخورد به دست کلمنت لنگله برگشت داده شد اما داور مسابقه با استفاده از کمک داور ویدیویی اعلام ضربه پنالتی کرد و سرخیو کانالس موفق شد با یک ضربه دقیق به توپ دروازه مارک آندر تراشتگن را باز کند . اما تیم بارسلونا خیلی زود به بازی برگشت تنها 3 دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل تیم رئال بتیس ، در دقیقه 9 مسابقه ، لیونل مسی توپ را در میانه زمین بتیس نگه داشته بود و به محض فرار فرانکی دی یانگ با یک پاس تماشایی توپ را برای او ارسال کرد و دی یانگ نیز موفق شد با یک کنترل توپ استثنایی و در ادامه یک ضربه والی به موقع ، دروازه تیم رئال بتیس را باز کند تا حساب کار یک بر یک مساوی شود . تیم بارسلونا بعد از به ثمر رساندن گل تساوی بار دیگر پیش کشیدند تا شاید بتوانند دروازه رئال بتیس را باز کنند اما این اتفاق رخ نداد و بازیکنان این تیم در کمند آفساید تیم حریف قرار می گرفتند تا اینکه در دقیقه 26 مسابقه نوبت به تیم رئال بتیس رسید تا بار دیگر حملات خود را بار روی دروازه تیم بارسلونا آغاز کند و روی حرکت نبیل فکیر ، این تیم به گل دوم خود دست پیدا کرد . روی توپ ربایی به موقع بازیکنان تیم رئال بتیس بود که توپ در ادامه به نبیل فکیر رسید و این تیم در موقعیت سه به سه با بازیکنان تیم بارسلونا قرار گرفت . در ادامه فکیر توپ را با خود جلو برد و درون محوطه جریمه تیم بارسلونا با یک ضربه تماشایی و زمینی با پای چپ موفق شد توپ را به گوشه ترین نقطه ممکن دروازه فرستاده تا حساب کار دو بر یک به سود تیم رئال بتیس شود .

barcelona-wins-against-real-betis-in-laliga-23th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-real-betis-in-laliga-23th-week-2019-2020

تیم بارسلونا که اصلا دلش نمی خواست نیمه اول مسابقه را بازنده به رختکن برود دوباره حملات خود را مجددا آغاز کرد و موفق شد در آخرین دقیقه از وقت های اضافی نیمه اول مسابقه به گل تساوی دست پیدا کند . روی ضربه آزاد اعلام شده برای تیم بارسلونا بود که لیونل مسی با یک ارسال تماشایی به درون محوطه جریمه ، سرخیو بوسکتس را به توپ رساند و این بازیکن با کنترل توپ و یک ضربه به موقع موفق شد دروازه تیم رئال بتیس را باز کرده تا نیمه اول مسابقه با نتیجه دو بر دو به اتمام برسد . در ابتدای نیمه دوم مسابقه این تیم بارسلونا بود که به قصد زدن گل برتری جلو کشیده بود و می توانست خیلی زود گل سوم را به ثمر برساند . روی سماجت نلسون سمدو در سمت راست زمین بود که این بازیکن به توپ رسید و در ادامه توپ در اختیار آرتورو ویدال قرار گرفت . این بازیکن نیز با یک پاس کات بک لیونل مسی را پا به توپ کرد و مسی می رفت تا با یک ضربه تماشایی و فنی دروازه را باز کند که دروازه بان تیم رئال بتیس در مقابل این ضربه ایستادگی کرد و مانع از باز شدن دروازه شد . اما در دقیقه 72 لیونل مسی موفق شد درخشش خود را در بازی کامل کند و دردادن پاس گل هت تریک کند . روی ارسال ضربه آزاد به روی دروازه بود که باز هم لیونل مسی پشت توپ ایستاد و با یک ارسال تماشایی به روی دروازه ، توپ را به کلمنت لنگله رساند و این بازیکن نیز با یک ضربه سر تماشایی موفق شد دروازه تیم رئال بتیس را باز کند تا حساب کار سه بر دو به سود شاگردان کیکه ستین شود . در ادامه مسابقه کار برای تیم رئال بتیس سخت تر هم شد . روی حرکت نبیل فکیر و خطای این بازیکن بر روی کلمنت لنگله بود که داور مسابقه با کارت زرد فکیر را جریمه کرد اما نبیل فکیر با حرکت دستش داور را عصبانی کرد و داور مسابقه با کارت قرمز او را از زمین مسابقه اخراج کرد تا تیم بتیس ده نفره کار را ادامه دهد . اما تنها یک دقیقه بعد کلمنت لنگله نیز بدلیل خطا بر روی واکین از زمین مسابقه اخراج شد تا شمار نفرات درون زمین دوباره برابر شود . در نهایت تیم بارسلونا موفق شد با نتیجه سه بر دو از سد تیم رئال بتیس عبور کرده و همچنان به دنبال از دست دادن امتیاز توسط تیم رئال مادرید باشد تا بتواند به صدر جدول لالیگا باز گردد .  

: برای دریافت مشاوره درباره رئال بتیس 2 - 3 بارسلونا ؛ اولین کام بک کیکه ستین زده شد ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «رئال بتیس 2 - 3 بارسلونا ؛ اولین کام بک کیکه ستین زده شد !» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید