کد مطلب:  49408 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بارسلونا 5 - 2 مایورکا ؛ 6 توپ طلا و 35 هت تریک برای فرازمینی بارسلونا !

بارسلونا 5 - 2 مایورکا ؛ 6 توپ طلا و 35 هت تریک برای فرازمینی بارسلونا !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و مایورکا در هفته شانزدهم لالیگا اسپانیا برگزار شد...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بارسلونا 5 - 2 مایورکا ؛ 6 توپ طلا و 35 هت تریک برای فرازمینی بارسلونا !
بارسلونا 5 - 2 مایورکا ؛ 6 توپ طلا و 35 هت تریک برای فرازمینی بارسلونا !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و مایورکا در هفته شانزدهم لالیگا اسپانیا برگزار شد و تیم بارسلونا موفق شد با درخشش فوق ستاره آرژانتینی خود تیم مایورکا را در هم شکسته و با نتیجه 5 بر 2 پیروز این مسابقه شده و به صدر جدول برگردد . بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تیم بارسلونا آغاز شد و این تیم می توانست خیلی زود در دقیقه 4 مسابقه به گل برسد اما ناهماهنگی بازیکنان بارسلونا مانع از گلزنی این تیم شد . اما تنها سه دقیقه بعد گل اول تیم بارسلونا به ثمر رسید . روی ارسال کرنر  برای تیم مایورکا بود که توپ بعد از برخورد به بازیکنان این تیم راهی اوت شد و مارک آندره تراشتگن سریع توپ را برداشت و با یک ضربه بلند ، توپ را به انتوان گریزمن رساند و این بازیکن در ادامه موفق شد با سرعت بالای خود به سمت دروازه تیم مایورکا یورش برده و با یک ضربه چیپ نرم ، دروازه را باز کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم بارسلونا شود . در ادامه باز هم برتری از آن تیم بارسلونا بود . در دقیقه 15 مسابقه روی ارسال کرنر به روی دروازه بود که سرخیو بوسکتس خود را به توپ رساند و می رفت که دروازه مایورکا باز کند اما واکنش به موقغ دروازه بان این تیم مانع از باز شدن دروازه تیمش برای بار دوم شد . تنها دو دقیقه بعد تیم بارسلونا موفق شد گل دوم را به ثمر برساند . روی حرکت لیونل مسی بود که پاس انتوان گریزمن به این بازیکن رسید و مسی موفق شد با یک چرخش به موقع ، ضربه ای بسیار دقیق و فنی را به توپ زده و توپ را دور از دستان دروازه بان مایورکا به گل دوم تیمش تبدیل کند تا حساب کار دو بر صفر به سود تیم بارسلونا شود . در ادامه باز هم برتری تیم بارسلونا ادامه پیدا کرد و این تیم می توانست در دقیقه 27 به گل سوم خود دست پیدا کند . روی حرکت لیونل مسی و فرار سرخی روبرتو بود که مسی به زیبایی این بازیکن را پشت مدافع پیش رویش دید و توپ را در اختیار او قرار داد . سرخی روبرتو نیز با پاسی کات بک توپ را به لوئیس سوارز رساند و سوارز با یک ضربه محکم می رفت تا دروازه را برای بار سوم باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک دروازه راهی به گل پیدا نکرد . اما در دقیقه 35 مسابقه بود که تیم مایورکا موفق شد روی اولین حمله جدی خود دروازه بارسلونا را باز کند . روی حرکت آنته بودیمیر بود که سالوا سویا توپ را به او رساند و این بازیکن موفق شد با یک ضربه و در ادامه برخورد توپ با پای لنگله ، از بالای سر تراشتگن توپ را عبور داده و به گل اول تیمش تبدیل کند و اختلاف را به حداقل برساند .

barcelona-wins-against-mallorca-in-laliga-16th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-mallorca-in-laliga-16th-week-2019-2020

اما تنها پنج دقیقه بعد مسی موفق شد دومین گل خود را به ثمر برساند . روی یک ضدحمله از بازیکنان تیم بارسلونا بود که توپ به ایوان راکیتیچ رسید و این بازیکن توپ را در اختیا مسی قرار داد و مسی موفق شد با یک ضربه دقیق و تماشایی از بیرون محوطه جریمه گل سوم تیمش را به ثمر برساند . تنها دو دقیقه بعد بود که تیم بارسلونا به گل چهارم خود نیز دست یافت . روی حرکت فرانکی دی یانگ و یک دو او با سرخی روبرتو بود که در ادامه این بازیکن موفق شد با یک پاس دقیق توپ را سوارز برساند و این بازیکن ریزنقش طی یک حرکت فوق العاده و تماشایی با ضربه پشت پا موفق شد گلی بی نظیر را برای تیم بارسلونا به ثمر برساند تا حساب کار 4 بر 1 به سود تیم بارسلونا شود . در نیمه دوم مسابقه باز هم این تیم بارسلونا بود که مسلط بر بازی عمل می کرد و می توانست روی چندین موقعیت متعدد گل زنی کند اما ضربات بی دقت و بی جان لوئیس سوارز در طول نیمه دوم موقعیت های این تیم را به هدر می داد تا اینکه تیم مایورکا موفق شد در دقیقه 64 یکی دیگر از گل های خورده را جبران کند . روی حرکت فران گامز بود که ارسال این بازیکن درون محوطه جریمه با ضربه سر آنته بودیمیر همراه شد تا حساب کار 4 بر 2 به سود تیم بارسلونا شود . در دقیقه 78 مسابقه بود که تیم مایورکا می رفت تا بار دیگر اختلاف را به حداقل برساند . روی حرکت خوان هرناندز بود که ضربه این بازیکن به قصد چارچوب دروازه با برخورد به لنگله می رفت تا با تغییر جهت وارد دروازه تراشتگن شود اما واکنش استثنایی این دروازه بان مانع از باز شدن دروازه تیم بارسلونا شد . اما در دقیقه 83 مسابقه بود که تیم بارسلونا توسط مسی موفق شد به گل پنجم خود دست پیدا کند . روی حرکت تیمی بازیکنان بارسلونا بود که توپ درون محوطه جریمه توسط سرخی روبرتو به لوئیس سوارز رسید و این بازیکن با یک پاس رو به عقب توپ را به مسی رساند و مسی موفق شد با یک ضربه دقیق گل پنجم تیمش را به ثمر رسانده و هت تریک خود را کامل کند . در نهایت بازی با برتری پنج بر دو تیم بارسلونا به اتمام رسید تا این تیم دوباره مقتدرانه به صدر جدول برگشته و جای خود را از رئال مادرید پس بگیرد .  

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 5 - 2 مایورکا ؛ 6 توپ طلا و 35 هت تریک برای فرازمینی بارسلونا ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بارسلونا 5 - 2 مایورکا ؛ 6 توپ طلا و 35 هت تریک برای فرازمینی بارسلونا !» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید