کد مطلب:  51215  درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بارسلونا 2 - 1 لوانته ؛ قهرمانی 17 ساله در ترکیب بلوگرانا

بارسلونا 2 - 1 لوانته ؛ قهرمانی 17 ساله در ترکیب بلوگرانا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و لوانته در هفته بیست و دوم لالیگا برگزار شد که طی...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بارسلونا 2 - 1 لوانته ؛ قهرمانی 17 ساله در ترکیب بلوگرانا
بارسلونا 2 - 1 لوانته ؛ قهرمانی 17 ساله در ترکیب بلوگرانا

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و لوانته در هفته بیست و دوم لالیگا برگزار شد که طی آن شاگردان کیکه ستین با درخشش ستاره جوان و هفده ساله خود ، آنسو فاتی ، موفق شد به بردی ارزشمند دست پیدا کرده و همچنان با سه امتیاز اختلاف در پی رسیدن به تیم رئال مادرید باشد . دقایق ابتدایی بازی با برتری تیم لوانته آغاز شد و این تیم توپ و میدان را در اختیار داشت اما این تیم بارسلونا بود که اولین موقعیت جدی بازی را در دقیقه 13 مسابقه خلق کرد . روی حرکت آنسو فاتی از سمت چپ و پاس در عرض این بازیکن برای لیونل مسی بود که مسی با یک ضربه بیرون پا می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش با فاصله ای بسیار کمم از کنار دروازه به بیرون رفت . تیم بارسلونا که توپ و میدان را در اختیار گرفته بود حملات پیاپی خود را دوباره آغاز کرد و می رفت که در دقیقه 28 به گل دست پیدا کند . روی همکاری آنسو فاتی و پاس تماشایی این بازیکن برای لیونل مسی ، مسی را در موقعیتی بسیار عالی برای شوت زنی قرار داد اما ضربه محکم لیونل مسی با واکنش تماشایی دروازه بان تیم لوانته همراه شد و توپ در ادامه دور شد . اما تیم بارسلونا بالاخره در دقیقه 29 به گل اول خود دست یافت . روی یک ضدحمله و پاس در عمق فوق العاده استثنایی لیونل مسی برای آنسو فاتی بود که این بازیکن با سرعت بالا توپ را در اختیار گرفت و موفق شد از سد مدافع پیش رویش عبور کرده و با یک ضربه فنی و دقیق توپ را از بین پاهای دروازه بان لوانته عبور داده و دروازه این تیم را باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم بارسلونا شود . اما تنها دو دقیقه بعد دوباره تیم بارسلونا به گل دست یافت . در دقیقه 31 مسابقه بود که توپ بار دیگر در اختیار لیونل مسی قرار گرفت و در حالی که می توانست توپ را در اختیار انتوان گریزمن قرار دهد ، توپ را با خودش جلو برد و با یافتن وقت مناسب برای دادن پاس ، توپ را در اختیار آنسو فاتی قرار داد و این بازیکن بار دیگر موفق شد با یک ضربه محکم توپ را وارد دروازه تیم لوانته کرده تا بازی دو بر صفر به سود تیم آبی اناری پوش میدان شود . تیم بارسلونا که اکنون دو بر صفر پیش افتاده بود حملات خود را ادامه داد و می توانست در دقیقه 36 به گل سوم خود نیز دست پیدا کند . روی نفوذ نلسون سمدو و پاس تماشایی مسی برای این بازیکن بود که سمدو با یک سر توپ تماشایی مدافع از پیش روی خود را برداشت و در ادامه با دریبل مدافع بعدی موقعیت عالی شوت زنی را برای خود فراهم کرد اما ضربه اش با برخورد به تیرک افقی دروازه راهی اوت شد تا بازی با همان نتیجه سابق دنبال شود . در آخرین دقیقه از وقت معمول مسابقه در نیمه اول ، باز هم نلسون سمدو حرکت خود را از سمت راست آغاز کرد و با از پیش روی برداشتن مدافع روبرویش با یک پاس در عرض درون شش قدم توپ را در اختیار انتوان گریزمن قرار داد اما این بازیکن فرانسوی نتوانست دروازه را باز کند و ضربه اش با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان کیکه ستین به پایان برسد .

barcelona-wins-against-levante-in-laliga-22th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-levante-in-laliga-22th-week-2019-2020

اما در نیمه دوم باز هم این تیم بارسلونا بود که تدارک حملات را می چید . در دقیقه 50 مسابقه روی اشتباه مدافعین تیم لوانته در دفع توپ ، توپ در اختیار بازیکنان تیم بارسلونا قرار گرفت و مسی با دروازه بدون دروازه بان مواجه شد اما ضربه اش توسط مدافعین تیم لوانته برگشت داده شد و در آخر ضربه فنی سرخیو بوسکتس از کنار دروازه به بیرون رفت . تیم لوانته اما در دقیقه 52 می توانست اختلاف را به یک گل برساند . روی حرکت روجر بود که این بازیکن با یک پاس پشت پای تماشایی توپ را در اختیار مورالس قرار داد و این بازیکن علارغم اینکه می توانست توپ را با یک پاس ساده در اختیار روچینا قرار داده و این بازیکن دروازه را باز کند تصمیم گرفت تا خودش به توپ ضربه زده و تراشتگن با واکنشی نصفه و نیمه مانع از باز شدن دروازه شد تا روچینا در برگشت توپ را به آسمان کوبیده تا دروازه تیم بارسلونا همچنان بسته باقی بماند . در دقیقه 66 بار دیگر تیم لوانته حمله ای را به روی دروازه تیم بارسلونا ترتیب داد که تراشتگن در مقابل آن به زیبایی ایستادگی کرد . روی پاس در عرض درون محوطه جریمه تیم بارسلونا بود که توپ در اختیار هرنانی قرار گرفت و این بازیکن می رفت تا با یک شوت سرضرب دروازه را باز کند اما واکنش تراشتگن با یک دست خود ، مانع از باز شدن دروازه تیم بارسلونا شد و توپ به کرنر رفت . تیم لوانته در ادامه مسابقه حملات متعددی را به روی دروازه تیم بارسلونا ترتیب داد تا اختلاف را به حداقل برساند اما هر یک از این موقعیت ها به نحوی به گل تبدیل نشد . واکنش های مناسب تراشتگن و بی دقتی بازیکنان تیم لوانته باعث شد تا این تیم برای زدن گل تا دقیقه 2+90 منتظر باشد . در نهایت تیم لوانته موفق شد روی یک ضربه کرنر در دقیقه 2+90 به گل اول خود دست پیدا کند . روی ارسال کرنر به روی دروازه و دفع توپ بازیکنان بارسلونا بود که توپ در خارج از محوطه جریمه به روچینا رسید و این بازیکن با یک شوت محکم و سرضرب توپ را روانه دروازه تیم بارسلونا کرد و توپ با برخورد به پای تراشتگن وارد دروازه شد تا حساب کار دو بر یک به سود تیم بارسلونا ادامه داشته باشد . در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک به سود تیم بارسلونا به اتمام رسید تا این تیم همچنان سایه به سایه تیم رئال مادرید برای تصاحب صدر جدول تلاش کند .

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 2 - 1 لوانته ؛ قهرمانی 17 ساله در ترکیب بلوگرانا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «بارسلونا 2 - 1 لوانته ؛ قهرمانی 17 ساله در ترکیب بلوگرانا» در کادر زیر بنویسید :

3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید