کد مطلب: 32268 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود

آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود

سرمربی 68 ساله فرانسوی بعد از 22 سال حضور در آرسنال، این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد. به گزارش آسمونی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود
آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود


سرمربی 68 ساله فرانسوی بعد از 22 سال حضور در آرسنال، این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد.

به گزارش آسمونی ، آرسن ونگر سرمربی 68 ساله فرانسوی بعد از 22 سال حضور در آرسنال، این تیم را ترک خواهد کرد. باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرد که ونگر در پایان فصل این تیم را ترک می کند. آرسن ونگر فرانسوی در صحبت های خود پیرامون جدایی اش از آرسنال چنین گفت:
بعد از ملاحظات لازم و صحبت با باشگاه، این تصور را پیدا کردم که زمان مناسب برای جدایی فرا رسیده و در پایان فصل از آرسنال جدا می شوم. خوشحالم که این افتخار را داشتم تا برای سال هایی طولانی و خاطره انگیز سرمربی این باشگاه باشم. در این سال ها با جدیت و تعهد کامل باشگاه را هدایت کردم. می خواهم از هواداران، خدمه باشگاه، کارکنان تیم، مدیران و بازیکنان تشکر کنم چرا که آن ها این باشگاه را خاص کرده اند. از هواداران می خواهم پشت تیم باشند تا در اوج کار را تمام کنیم. از تمام عاشقان باشگاه می خواهم ارزش های این باشگاه را حفظ کنند. دوستدار و حامی آرسنال تا ابد.
باشگاه آرسنال همچنین اعلام کرده است که؛ آرسن ونگر تا پایان فصل هدایت توپچی ها را برعهده خواهد داشت و این باشگاه به زودی درباره انتخاب سرمربی جدید بیانیه ای صادر خواهد کرد.

آرسن ونگر فرانسوی که 68 سال دارد در اکتبر 1996 هدایت آرسنال را برعهده گرفت و تاکنون 1228 بار روی نیمکت این تیم نشسته است، او درصد پیروزی 57 را در کارنامه اش در آرسنال دارد. ونگر در طول این دو دهه، 17 جام مختلف با آرسنال کسب کرد؛ شامل سه لیگ برتر، هفت جام حذفی و هفت جام خیریه.

منبع: 90TV

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?