آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم | آسمونی
کد مطلب: 27786 درج نظر
آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم

آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم

یوونتوس فردا ساعت 19.30، در زمین میلان بازی دشواری پیش رو دارد و برای ماندن در جمع بالانشین ها نیاز به برد در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم
آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم

یوونتوس فردا ساعت 19.30، در زمین میلان بازی دشواری پیش رو دارد و برای ماندن در جمع بالانشین ها نیاز به برد در این بازی دارد. به گزارش "ورزش سه"، در سوی دیگر میلان هم پس از چند هفته کسب نتایج بد سرانجام چهارشنبه شب توانست بر کیه وو پیروز شده و به اوضاع خود سر و سامان بدهد. مکس آلگری، سرمربی یوونتوس در مورد بازی فردا گفت:

حس خوبی داریم و برای ارائه یک بازی جذاب به میلان می‌رویم و با تیمی مصاف خواهیم کرد که چهارشنبه شب بازی فوق‌العاده‌ای را برابر کیه‌وو به نمایش گذاشت. شاید میلان در حال حاضر کمی از رده‌های بالای جدول فاصله گرفته باشد، اما آنها در بین چهار تیم برتر فصل را به پایان خواهند برد. باید با سه امتیاز سن‌سیرو را ترک کنیم، هرچند کار آسانی در پیش نداریم، اما باید در این بازی به پیروزی برسیم و چاره دیگری نداریم. ما فصل گذشته امتیازاتی را در تقابل با میلان از دست دادیم و نباید دوباره این اتفاق تکرار شود.

آلگری همچنین درباره غیبت بونوچی، مدافع میلان در این بازی که پیش از این شاگرد وی در یووه بود، گفت:

از بین بارتزالی و روگانی فردا یکی از آنها در کنار کیه‌لینی بازی خواهد کرد. در مورد بونوچی هم باید بگویم متأسفم که او نمی‌تواند برای میلان بازی کند.

یووه در حال حاضر با 25 امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار دارد و میلان نیز با 16 امتیاز به مکان هشتم جدول تکیه زده‌ است. منبع: varzesh3

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «آلگری: چاره ای جز پیروزی بر میلان نداریم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?