مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  54509 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احمد پورمخبر درگذشت

احمد پورمخبر درگذشت

بعد از درگذشت "هاشم" سریال "متهم گریخت" نوبت به "مش قربون" یکی از کاراکترهای خاطرانگیز این مجموعه تلویزیونی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بعد از درگذشت "هاشم" سریال "متهم گریخت" نوبت به "مش قربون" یکی از کاراکترهای خاطرانگیز این مجموعه تلویزیونی رسید. پورمخبر در این سال‌های اخیر نتوانست کار جدیدی را در کارنامه کاری‌اش ثبت کند، چون گرفتار کهولت و آلزایمر شد و بر اثر سکته مغزی درگذشت.

به گزارش آسمونی : لحظاتی پیش رضا عطاران با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش خبر از درگذشت احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون داد. محبوبیت پورمخبر با «متهم گریخت» و «ترش و شیرین» رضا عطاران به اوج خودش رسید. مرحوم پور مخبر  متولد 1319 در محله گلوبندک بود که در سن 80 سالگی و براساس سکته مغزی درگذشت.

چندی پیش فرزندش محمد پورمخبر درباره ویدئوهایی که در فضای‌مجازی برای پدرش پخش کرده بودند واکنش نشان داد و گفت:  پدرم چند سالی است به دلیل کهولت سن، آلزایمر دارد اما نه تنهاست و نه مشکل مالی دارد.  متأسفانه برخی از ابتدا دوست نداشتند پدرم در سینما باشد و برخی هم به دنبال خراب کردن پدرم هستند. چند بار هم اقدام به شایعه‌پراکنی‌های دیگری کردند تا آبروی ایشان را ببرند.در این سال‌ها هم بارها به ایشان پیشنهاد کار شده اما به دلیل کهولت نتوانستند در خدمت گروه و کار دیگری باشند.

پسر پورمخبر همچنین گفته بود: فضای مجازی مکانی شده برای انتشار شایعات و متأسفانه پدر هم از این اتفاقات بی‌نصیب نمانده است، من از آن‌هایی که قصد تخریب همه را دارند می‌پرسم که آیا در اطراف شما کسی به دلیل کهولت سن اشتباه نمی‌کند؟ آیا درست است که برای جذب مخاطب به هر اقدام کثیفی دست بزنیم؟ به شخصه به شدت از اتفاقات پیش آمده ناراحتم و در عین حال که خانواده و برخی از طرفدارانِ پدر به دنبال پیگیری از مراجع ذیربط هستند اما از بانیان این اتفاق و مروجین شایعات و بی‌آبرو کردن امثال پدرم، نخواهیم گذشت.

حالا او با همه این طنازی‌ها و اتفاقات خاطرانگیز برای همیشه صحنه روزگار را ترک کرد و بعد از پست رضا عطاران، محمد پورمخبر در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، خبر درگذشت پدرش را تأیید کرد و گفت: پدرش یک ماهی به علت سکته مغزی در بیمارستان فیروزگر بستری شده بود و امروز دارفانی را وداع گفت.

او تأکید کرد: هیچ ربطی به کرونا نداشته و در بهشت زهرا و قطعه هنرمندان تشییع خواهیم داشت. الان بیمارستانیم تا کارهای اداری مربوط را انجام دهیم و شرایط فراهم شود بتوانیم آیین تشییع را روز چهارشنبه در بهشت زهرا داشته باشیم. 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره احمد پورمخبر درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احمد پورمخبر درگذشت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید