کد مطلب:  17370 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افاضلی: قطر آرژانتین و برزیل نیست، مسی و رونالدو هم ندارد!/ این تیم نه بزرگ است و نه تیمی ضعیف

افاضلی: قطر آرژانتین و برزیل نیست، مسی و رونالدو هم ندارد!/ این تیم نه بزرگ است و نه تیمی ضعیف

به گزارش آسمونی، هومن افاضلی در مورد بازی فردا شب تیم ملی مقابل قطر در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هومن افاضلی در مورد بازی فردا شب تیم ملی مقابل قطر در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم گفت: ما اطلاعات زیادی از تیم ملی نداریم، ولی می‌دانیم که زمان بسیار خوبی به این تیم داده شد تا آماده رقابت‌های مقدماتی جام جهانی شود. جدا از 10 روز که به فیفا دی اختصاص پیدا می‌کند، لیگ برتر هم 17 روز به تیم ملی تعطیلی داد و این درحالی است که در هیچ جای دنیا تیم‌ها چنین زمانی را برای آماده‌سازی در اختیار ندارند. این تعطیلی‌ها برای حضور در تورنمنت‌ها استفاده می‌شود و به‌عنوان مثال تیم ملی آلمان قبل از جام ملت‌های اروپا 14 روز به اردو رفت.

139310271016312234533164
139310271016312234533164

آنالیزور پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: امکانات خوبی در اختیار تیم ملی قرار گرفته و قرار است این تیم با پرواز چارتر به چین برود. لباس‌های جدید هم کیفیت بسیار خوبی دارند. تا به امروز لباس‌های تیم ملی چنین کیفیتی نداشته است. تعداد زیادی از بازیکنان جوان هم در سال‌های اخیر به تیم ملی اضافه شده‌اند و همین موضوع انگیزه و انرژی را در این تیم بالا برده است.

وی با اشاره به شرایط قطر عنوان کرد: رسانه‌های ایران در مورد قدرت قطر غلو کرده‌اند. این تیم برزیل و آرژانتین نیست و رونالدو و مسی هم ندارد. با اینکه از حضور بازیکنان چندملیتی در قطر صحبت می‌شود، باید گفت که این بازیکنان اگر در سطح بسیار بالایی قرار داشتند یا به کشور قطر نمی‌آمدند یا اینکه در تیم ملی خودشان بازی می‌کردند. شاید در بهترین حالت، بازیکنان خارجی قطر با بازیکنان ما برابری داشته باشند.

افاضلی در مورد شانس پیروزی ایران در دیدار فردا شب مقابل قطر گفت: ایران شانس خوبی دارد، ولی در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، چون تیم ضعیف هم شانس برنده شدن دارد. باید برای برد از همه امکانات استفاده کرد. به‌عنوان مثال کی‌روش سعی می‌کند حریفان تیم ملی را بزرگ کند و این هم یک شیوه کاری محسوب می‌شود. او قبلاً در مورد گوام این کار را انجام داد و الان هم در مورد قطر شاهد این مسائل هستیم. ما باید بدانیم اگر قطر را شکست بدهیم قهرمان جهان نشده‌ایم. من نمی‌گویم قطر ضعیف است، ولی تیم بزرگی هم نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره افاضلی: قطر آرژانتین و برزیل نیست، مسی و رونالدو هم ندارد!/ این تیم نه بزرگ است و نه تیمی ضعیف فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افاضلی: قطر آرژانتین و برزیل نیست، مسی و رونالدو هم ندارد!/ این تیم نه بزرگ است و نه تیمی ضعیف» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید