ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  21327 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بیوگرافی عباس جدیدی

بیوگرافی عباس جدیدی

عباس جدیدی کشتی‌گیر آزادکار سابق و مربی و همچنین عضو شورای اسلامی شهر تهران است که مدتی بخاطر انتشار عکس...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

عباس جدیدی کشتی‌گیر آزادکار سابق و مربی و همچنین عضو شورای اسلامی شهر تهران است که مدتی بخاطر انتشار عکس سلفی اش درکنار پیکر مرحوم پورحیدری سوژه رسانه ها شده بود . با آسمونی همراه باشید تا با او بیشتر آشنا شوید .

درباره عباس جدیدی

 عباس جدیدی دی ماه 1348 در فلکه اول خزانه که از جنوبی‌ترین محلات تهران است به دنیا آمد . جدیدی درباره محل تولدش اینگونه می گوید :
در یکی از باصفاترین محلات این شهر بزرگ شدم. 10 – 11 ساله بودم و در محلی بودیم که باید گلیم خود را از آب بیرون می‌کشیدیم. محله ما طوری بود که باید از حق خودمان دفاع می کردیم. آنجا طوری بود که اگر نمی‌توانستیم گلیم خودمان را بیرون بکشیم کلاه‌مان پس معرکه بود. کشتی را در خاک و خل‌ها، آسفالت و در کوچه و پس کوچه‌های پایین شهر یاد گرفتم. آن موقع شرایط به گونه‌ای بود که اگر شاگرد اول کلاس بودیم کسی ما را تحویل نمی‌گرفت اما اگر زور و بازو داشتیم احترام زیادی به ما می‌گذاشتند!

بیوگرافی عباس جدیدی
بیوگرافی عباس جدیدی

عباس جدیدی در دوران ورزش کشتی

عباس جدیدی برای اولین بار در سنین کودکی به باشگاهی در نزدیک دروازه غار به نام استادیوم کارگران رفت و شروع کشتی گرفتن او از آنجا آغاز گشت . بعد از دو سال به باشگاهی در خیابان پیروزی رفت اما به دلیل مشکلات مالی نتوانست در تیم ملی نوجوانان حضور پیدا کند .  او در این مدت به زورخانه می رفت . جدیدی پس از کار و تلاش توانست به باشگاه استقلال در میدان بهارستان برود که در آنجا آقایان نوایی ، تهرانی و تقی زاده کشتی‌گیر‌ان را تمرین می دادند. پس از یک سال تمرین توانست در تهران چند عنوان قهرمانی به دست آورد. سال 66 به باشگاه ناشنوایان نزد آقای سیروس پور رفت و در آنجا بود که با خم و بند کشتی بدرستی آشنا شد و کشتی اصولی را فرا گرفت .

مدال های عباس جدیدی در مسابقات کشتی

المپیک 


نقره آتلانتا 1996 100 ک‌گ

قهرمانی جهان

طلا تهران 1998 97 ک‌گ
برنز آتلانتا 1995 100 ک‌گ
برنز آنکارا 1999 130 ک‌گ

بازی‌های آسیایی

طلا بانکوک 1998 97 ک‌گ
نقره بوسان 2002 120 ک‌گ

قهرمانی آسیا

طلا 1993 اولان باتور 100 ک‌گ
طلا 1996 ژیائوشان 100 ک‌گ
نقره 1992 تهران 90 ک‌گ

abbas-jadidi
abbas-jadidi

عباس جدیدی در شورای شهر تهران 

عباس جدیدی عضو شورای اسلامی شهر تهران است.
او عضو چهارمین دوره شورای شهر تهران (دوره کنونی 1392 تا 1396) است. او در انتخابات این دوره در لیست زاگرسیان ایران اسلامی قرار داشت.

بیوگرافی عباس جدیدی
بیوگرافی عباس جدیدی

حاشیه های زندگی عباس جدیدی

عباس جدیدی جدای کشتی و سیاست , حاشیه هایی هم داشته است .

یکی از حاشیه های زندگی او مراجعه یک مادر و فرزند به عنوان همسر موقت عباس جدیدی در شورای شهر تهران بود که مسئولان مربوطه این مادر و فرزند را در یکی از اتاق‌های شورا جا دادند تا به مسائل و ادعای آنها رسیدگی شود.
گفته شد که عباس جدیدی ظرف کمتر از بیست‌وچهار ساعت قرارداد منزل مسکونی را به نام همسر موقت خودش سند می‌زند تا مانع ادامه این رسوایی شود!

یکی دیگر از حاشیه ها در آبان 1395 و عکس سلفی عباس جدیدی در کنار تخت مرحوم منصور پورحیدری در بیمارستان و در وضعیتی که حال پورحیدری وخیم بود که موجی از انتقادها و واکنش‌ها را در رسانه‌ها و فضای مجازی در پی داشت. جدیدی در واکنش گفت که این عکس را او نگرفته و منتشر نکرده و شاید کار پرستاران یا خبرنگاران باشد ولی متعاقباً بخاطر این عمل از جامعه ورزش، هواداران استقلال و خانواده منصور پورحیدری عذرخواهی کرد زیرا خود او این تصویر را در صفحه شخصی خود منتشر و پاک کرده بود.یکی دیگر از حاشیه ها در بهمن 1395 بود ، که عباس جدیدی در حال کمک مالی از طریق کارت اعتباری به یک مؤسسه خیریه، درحالیکه به دوربین نگاه می‌کرد، منتشر شد. پس از انتشار این عکس بسیاری از وب سایت‌ها نسبت به این کار واکنش نشان دادند .و حاشیه دیگر عباس جدیدی پس از حادثه پلاسکو بود که وی در واکنش به توئیت یکی از بازیگران سینما که از اعضای ورزشکار شورا انتقاد کرده بود، گفت: «شما که ادعا می‌کنید هنرمند هستی و حتی نمی‌توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا کنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می‌دهی و دخالت می‌کنی ؟

abbas-jadidi
abbas-jadidi

بیوگرافی عباس جدیدی
بیوگرافی عباس جدیدی

عباس جدیدی و مدال های قهرمانی کشتی و انتشار آن در صفحه شخصی خودش

abbas-jadidi
abbas-jadidi

بیوگرافی عباس جدیدی
بیوگرافی عباس جدیدی

abbas-jadidi
abbas-jadidi

بیوگرافی عباس جدیدی
بیوگرافی عباس جدیدی

abbas-jadidi
abbas-jadidi

نظر خود را درباره «بیوگرافی عباس جدیدی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی عباس جدیدی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید