کد مطلب:  46110 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد

سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد

نفر سوم حزب دموکرات آمریکا با اشاره به نتایج گزارش بازپرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات 2016 آمریکا، از آغاز روند استیضاح ترامپ حمایت کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد
سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد
سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد - A senior Democratic senator called for Trump's impeachment

به گزارش آسمونی : «پتی مورای» سناتور ارشد دموکرات‌ها و کسی که از وی به عنوان نفر سوم حزب دموکرات یاد می‌شود، خواستار آغاز روند استیضاح ترامپ شد.
وی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «من با هم حزبی‌هایم موافق هستم. با توجه به شدت تهدیدات بالقوه‌ای که برای دموکراسی ما که در گزارش مولر،‌بازپرس ویژه اشاره شده، وجو دارد، کاملا واضح است که مجلس نمایندگان آمریکا باید این روند را آغاز کند که آیا اقدام رئیس جمهور نیازمند استیضاح بوده است.»
پس از آنکه مولر در مجلس نمایندگان آمریکا برای ادای توضیحات درباره گزارش 448 صفحه‌ای خود حاضر شد، تعداد نمایندگانی که خواستار آغاز روند استیضاح ترامپ شده‌اند افزایش یافته است.

با پیوستن چندین نماینده از ایالت واشنگتن، تعداد نمایندگان مجلس آمریکا که خواستار استیضاح ترامپ شده‌اند به 110 نفر رسیده است.

«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همچنان در برابر استیضاح ترامپ مقاومت می‌کند و رویکرد خود درباره آن را پس از حضور مولر در کنگره نیز تغییر نداده است.

البته پلوسی جمعه گذشته در کنفرانس خبری گفت که هیچ مشکلی با این موضوع ندارد که دموکرات‌ها به صورت شخصی خواستار استیضاح دونالد ترامپ شوند.
: برای دریافت مشاوره درباره سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سناتور دموکرات ارشد خواستار استیضاح ترامپ شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید