کد مطلب:  62765 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
MWC 22: استقبال باشگاه بارسلونا از  NFTها و متاورس

MWC 22: استقبال باشگاه بارسلونا از NFTها و متاورس

باشگاه بارسلونا به دنبال استفاده از NFTها و ورود به متاورس است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا حین رویداد کنگره جهانی موبایل شهر بارسلونا، در خصوص ورود این باشگاه به دنیای متاورس و استقبال از NFTها خبر داد.

لاپورتا، ضمن حمایت از بلاکچین و رمزارزها، اعلام کرد که باشگاه بارسلونا قرار است از متاورس و NFTها در جهت درآمدزایی و حفظ پایداری باشگاه استفاده کند. طبق گفته های خوان لاپورتا، باشگاه بارسلونا به زودی اولین NFT خود را منتشر خواهد کرد. اگرچه هنوز اطلاعاتی از ماهیت این توکن منتشر نشده است، اما می توان انتظار داشت که این NFT برای هواداران باشگاه بزرگ بارسلونا از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

لاپورتا همچنین در خصوص راه اندازی یک رمز ارز برای باشگاه خبر داد که در بستر بلاکچین سوار خواهد بود و نقشی اساسی در خدمت رسانی به 300 میلیون هوادار این باشگاه خواهد داشت. لاپورتا در این زمینه گفت:

ما در زمینه استفاده و اقتباس از بلاکچین نوآوری به خرج خواهیم داد. در حال حاضر توجه زیادی پیرامون بلاکچین و دستاوردهای آن از قبیل NFTها و متاورس می شود. ما باید توانایی پیشنهاد محصولات دیجیتالی خود را به کاربران خود داشته باشیم. 

باشگاه بارسلونا، به مدت 120 سال است که در زمینه ورزش فعالیت می کند و مالکیت آن در دستان طرفداران و اعضای این باشگاه قرار دارد. این باشگاه همچنین اقدام به ساخت استودیویی کرده است که به واسطه آن می تواند مطالب مختلف را برای هواداران خود تولید کند.

لاپورتا در خصوص ورود به زمینه ورزشهای رایانه ای که با نام eSports نامیده می شود گفت: 

ما می خواهیم راه های جدیدی را برای پیشرفت خود ایجاد کنیم. هدف ما این است که جام های بیشتری ببریم و هوادارانمان را خوشحال نگه داریم. همچنین مایلیم تا سود خود را از موقعیت های ایجاد شده در ورزش ببریم. این موضوع به بقای باشگاه برخواهد گشت.

در انتها لازم به ذکر است که در حال حاضر بسیاری از باشگاه های جهان، به خصوص در انگلستان، تیم های خود را برای رقابت در ویدیوگیم احداث کرده اند. از باشگاه لیورپول گرفته تا باشگاه های ولورهمپتون، نوریچ سیتی و تیم هایی در کشورهای مختلف دیگر، همگی به سمت ایجاد تیمهای مختلف در بازیهای رایانه ای روی آورده اند.

: برای دریافت مشاوره درباره MWC 22: استقبال باشگاه بارسلونا از NFTها و متاورس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «MWC 22: استقبال باشگاه بارسلونا از NFTها و متاورس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید