کد مطلب:  57992 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چهارمین سایت 5G همراه اول رونمایی شد

چهارمین سایت 5G همراه اول رونمایی شد

چهارمین سایت 5G همراه اول در باغ کتاب تهران رونمایی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چهارمین سایت 5G همراه اول در باغ کتاب تهران با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.

به گزارش آسمونی، در این مراسم علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول و جمعی از اصحاب رسانه و مدیران حوزه ارتباطات کشور حضور داشتند که چهارمین سایت نسل پنجم همراه اول به صورت رسمی در باغ کتاب تهران به بهره برداری رسید.

چهارمین سایت 5G همراه اول رونمایی شد
چهارمین سایت 5G همراه اول رونمایی شد

شرکت همراه اول که از سال 95 ورود به فناوری 5G را آغاز کرده است با استفاده از توان داخلی، فرایند بومی سازی این فناوری را پیش برد.
دهم اسفند هم زمان با بهره برداری از نخستین سایت 5G تهران و سومین سایت در کشور، این اپراتور توانست بالاترین رکورد سرعت اینترنت ایران را به ثبت رساند.

«مهدی اخوان» در این مراسم در سخنانی کوتاه اعلام کرد که آنها تصمیم گرفته‌اند تا توسعه نسل پنجم ارتباطات سیار را با انتخاب درست در لوکیشن‌های مختلف شروع کنند. او تاکید کرد که تفکری پشت هر موقعیتی که آنها سایت‌های 5G خود را راه‌اندازی می‌کنند وجود دارد: «افتتاح سایت ما در باغ کتاب تهران نشان می‌دهد که می‌خواهیم آخرین فناوری در جایی باشد که جویندگان علم و دانش هم در آن حضور دارند.» اخوان اعلام کرد که قرار است سه شنبه هفته جاری، نسل پنجم ارتباطات سیار همراه اول در شهر قم نیز راه‌اندازی شود.

به گفته اخوان در حال حاضر سایت‌های نسل پنجم اینترنت سیار همراه اول در دانشگاه‌هایی چون شهید بهشتی و دانشگاه شریف راه‌اندازی شده و به زودی به طور رسمی نیز از آنها رونمایی خواهد شد تا جامعه دانشگاهی نیز از آخرین تکنولوژی دنیا در بستر ارتباطات سیار بهره‌مند شوند.

نظر خود را درباره «چهارمین سایت 5G همراه اول رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید