مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  19946 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
59 کشته و زخمی در حمله با کامیون به مردم در آلمان/ داعش مسئولیت حمله را به عهده گرفت

59 کشته و زخمی در حمله با کامیون به مردم در آلمان/ داعش مسئولیت حمله را به عهده گرفت

به گزارش آسمونی: گروه تروریستی داعش مسئولیت برخورد کامیون با مردم در بازاری در برلین را که 9 کشته و 50 زخمی بر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

59-killed-and-wounded-in-an-attack-by-truck-to-people-in-germany
59-killed-and-wounded-in-an-attack-by-truck-to-people-in-germany

به گزارش آسمونی:

گروه تروریستی داعش مسئولیت برخورد کامیون با مردم در بازاری در برلین را که 9 کشته و 50 زخمی بر جا گذاشت، به عهده گرفت.
به نقل از اسکای نیوز، منابع خبری آلمان اعلام کردند بر اثر برخورد یک کامیون به جمعیت مردمی که درحال خرید کریسمس در بازاری در برلین، پایتخت آلمان بودند، 9 نفر کشته و چندین تن دیگر زخمی شدند.

پلیس آلمان اعلام کرد در برخورد کامیون با مردم در بازاری در برلین 9 نفر کشته و بیش از 50 تن زخمی شدند. پلیس تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کرده است. یکی از شاهدان عینی ماجرا می گوید کامیون به سمت مردمی که در بازار مشغول خرید کریسمس بودند تغییر مسیر داد و آنها را قلع و قمع کرد.

از سوی دیگر پلیس آلمان با اعلام خبر دستگیری یک مظنون در رابطه با حمله به شهروندان برلین با کامیون، از مردم این شهر خواست که حتی الامکان در خانه بمانند.

در پی کشته و مجروح شدن 59 شهروند آلمانی در برخورد یک کامیون با حاضران در یک بازار، پلیس برلین اعلام کرده که کمک راننده در این حادثه کشته شده، اما راننده اصلی دستگیر شده است.

در همین حال روزنامه واشنگتن تایمز نوشت: گروه تروریستی داعش اعلام کرده که مسئولیت حمله به بازار برلین را بر عهده می‌گیرد.

عصر دوشنبه پلیس آلمان اعلام کرد، در بازار خریدهای کریسمس در پایتخت این کشور یک کامیون از مسیر خود منحرف شد و مردم را زیر گرفت. در پی این حادثه دست‌کم 9 تن کشته و 50 تن دیگر زخمی شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره 59 کشته و زخمی در حمله با کامیون به مردم در آلمان/ داعش مسئولیت حمله را به عهده گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «59 کشته و زخمی در حمله با کامیون به مردم در آلمان/ داعش مسئولیت حمله را به عهده گرفت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید