کد مطلب:  61683 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
500 ساعت زمان برای کامل کردن بازی Dying Light 2 نیاز است

500 ساعت زمان برای کامل کردن بازی Dying Light 2 نیاز است

بازی Dying Light 2، طبق گفته اکانت توئیتر این بازی قرار است بسیار بزرگ باشد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اکانت رسمی بازی Dying Light 2 در توئیتر، با انتشار یک توئیت از زمان مورد نیاز برای کامل کردن بازی Dying Light 2 خبر داده است.

در این توئیت بیان شده است که برای کامل کردن این بازی به حداقل 500 ساعت زمان نیاز خواهد بود که البته زمان بسیار زیادی می باشد. البته این مدت زمان به منظور تمکیل و 100% کردن بازی می باشد که به این منظور می بایست تمامی جمع آوری های داخل بازی را پیدا کرده، ریز و درشت دنیای بازی را زیر و رو کرده و مراحل اصلی و فرعی را تا انتها طی کنید.

بازی Dying Light 2 که دومین بازی از این فرانچایز به حساب می آید، بعد از موفقیت نسخه اول، قرار است تجربه بیشتری را در اختیار بازیبازان قرار دهد. بازی Dying Light در حالت کلی 70 ساعت طول می کشید و حال به نظر می رسد که بازی جدید این مجموعه قرار است 500 ساعت برای 100% کردن نیاز داشته باشد.

مدت زمان برای اتمام مراحل اصلی بازی اما بسیار کمتر از حد اعلام شده می باشد. اتمام بازی در حالت معمول و بدون انجام مراحل فرعی، حدودا 80 ساعت طول خواهد کشید که برای بازیبازانی که علاقه مند به بازی های طولانی هستند مناسب خواهد بود.

از لحاظ زمان 100% کردن این بازی در گذشته بازی های متفاوتی نظیر The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شده بود که بیش از 300 ساعت برای کامل کردن بازی نیاز داشت که این مقدار منهای زمان مورد نیاز برای اتمام DLCهای بازی بوده است. اما باید منتظر ماند و دید که آیا بازی Dying Light 2 می تواند مراحل جانبی جذابی به مانند ساخته CD ProjekRed ارائه دهد یا خیر؟

این بازی قرار است در تاریخ 4 فوریه (15 بهمن ماه 1400) برای کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن و رایانه های شخصی منتشر شود و ارندگان سوئیچ نیز می توانند آنرا از طریق سرویس ابری تجربه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره 500 ساعت زمان برای کامل کردن بازی Dying Light 2 نیاز است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «500 ساعت زمان برای کامل کردن بازی Dying Light 2 نیاز است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید