کد مطلب: 24553 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
3 مانع اصلی برابر ترامپ برای خروج از برجام

3 مانع اصلی برابر ترامپ برای خروج از برجام

به گزارش آسمونی ، وبگاه آمریکایی «ریل کلیر ورلد» در مطلبی نوشت : خوشبختانه ، دولت ترامپ در نابود کردن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

3 مانع اصلی برابر ترامپ برای خروج از برجام
3 مانع اصلی برابر ترامپ برای خروج از برجام

به گزارش آسمونی ، وبگاه آمریکایی «ریل کلیر ورلد» در مطلبی نوشت : خوشبختانه ، دولت ترامپ در نابود کردن توافق هسته‌ای با ایران ناتوان است زیرا چنین اقدامی آمریکا و ایران را در مسیر جنگ قرار می‌دهد.

این وبگاه در توضیح این مسئله به سه مورد اشاره کرد و نوشت :
 
اول ، این‌که چند مقام ارشد کابینه ترامپ آشکارا با چنین مسیری مخالف هستند.

دوم ، این‌که کاخ سفید در صورت برهم زدن توافق با ایران از سوی متحدان اروپایی ، روسیه ، چین و بقیه جامعه بین‌الملل به شدت مورد انتقاد قرار خواهد گرفت.

سوم ، اینکه دولت «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق آمریکا در گسترش جنگ درسوریه در سال 2013 شکست خورد نشان می‌دهد که مردم آمریکا دیگر یک جنگ پرهزینه را تحمل نخواهند کرد.

پیش از این ، وبگاه «آسیا تایمز» نیز در تحلیلی نوشته بود : برای ایران تحریم‌های آمریکا جدید نیستند و اقتصاد آن نیز وابسته به تجارت یا سرمایه گذاری ایالات متحده نیست. به طور خلاصه باید گفت که قانونگذاران آمریکا امیدوارند تحریم‌ها را از طریق جامعه بین‌المللی تحمیل کنند.

اما این بار تفاوت اصلی در مقایسه با تحریم‌های قبلی این است در حالی‌که آمریکا «دونالد ترامپ» را به عنوان  رئیس جمهور به رسمیت می‌شناسد اما جامعه بین المللی با شک و تردید عمیق به او می‌نگرد و به نظر بعید می‌رسد که کشورهای جهان با ترامپ برای مجازات ایران همراه شوند.
منبع : خبرگزاری فارس

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «3 مانع اصلی برابر ترامپ برای خروج از برجام»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?