کد مطلب:  44728 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بی ام و سری 8 گرن کوپه یک سدان واقعی

بی ام و سری 8 گرن کوپه یک سدان واقعی

شرکت بی ام و هر سال نسل جدیدی از مدل اتومبیل های خود را معرفی می کند. خودروهایی که در سگمنت شاسی بلند، هاچ...
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بی ام و سری 8 گرن کوپه یک سدان واقعی
بی ام و سری 8 گرن کوپه یک سدان واقعی

شرکت بی ام و هر سال نسل جدیدی از مدل اتومبیل های خود را معرفی می کند. خودروهایی که در سگمنت شاسی بلند، هاچ بک، سدان، کوپه و برخی دیگر معرفی و عرضه می شوند. در این بین نوبت به یک مدل جدید و منحصربفرد یعنی سری 8 گرن کوپه رسید.

به گزارش وب سایت آسمونی، بی ام و برای دوستداران خودروهای سدان واقعی یک مدل جذاب به نام سری 8 گرن کوپه معرفی کرده است. محصولی که پیشتر شاهد رونمایی نسخه کوپه دو درب و کوپه کروک بودیم.

مدل جدید خودرویی سدان است اما از طراحی یک مدل کوپه در آن بهره گرفته شده و از این رو به عنوان گرن کوپه شناخته می شود. اگر شما به دنبال یک سدان واقعی و اسپرت هستید که طراحی هیجان انگیزی برای آن در نظر گرفته شده، سری 8 گرن کوپه همان مدل موردنظر است.

بی ام و سعی کرده در سبد محصولات خود مدل های چهاردرب مختلفی در نظر گیرد اما به معنای واقعی کلمه، سری 8 گرون کوپه خودرو خاص محسوب می شود. به نوعی باواریایی ها قصد داشتند جانشین برجسته سری 6 با این نسخه معرفی کنند. در سال های گذشته سری 6 توانسته فروش خوبی برای بی ام و رقم زند و حال نوبت به یک کوسه دیگر رسیده که بدون شک با چنین طراحی فوق العاده ای باری دیگر موفق خواهد بود.سری 8 گرن کوپه با طراحی لوکس

سری 8 گرن کوپه
سری 8 گرن کوپه

بی ام و در سال 2004 سری 6 را به عنوان یک نسخه رده بالاتر از سری 5 معرفی کرد. مدلی که برای دوستداران سدان های خاص طراحی شده و در نهایت نوبت به مدل دیگری رسید که جانشین بزرگی به شمار می رود. سری 6 پس از سال 2004، نسخه های فیس لیفت و جدید آن باری دیگر از راه رسید و همین امر موجب شد بی ام و به فروش خوبی دست پیدا کند. سری 8 گرن کوپه سدان فست بک است، این یعنی اگر نگاهی به آن بیاندازید شاهد سقف شیب دار آن خواهید بود که با زبان طراحی اسپرت ساختاری جذاب را در این مدل به وجود آورده است.

بی ام و چند باری به بروزرسانی سری 6 پرداخت و سال 2018 بود که سری 8 را به عنوان جانشین مستقیم سری 6 معرفی کرد. این خودرو رقیب جدی برای برندهایی نظیر مرسدس بنز و چندی دیگر محسوب می شود. به هر حال سری 8 گرن کوپه مدل فوق العاده ای است که می تواند نظر طرفداران بی ام و را جلب کرده و آنها را راضی نگه دارد.

بی ام و به دنبال محصولی قدرتمند و منحصربفرد

مدت هاست که مفوم خودرو چهار درب فست بک وارد صنعت شده و شرکت هایی نظیر پورشه و چندی دیگر براساس آن خودروهایی عرضه کردند. برای مثال پورشه پانامرا یکی از همین خودروها بوده و به عنوان سدان فست بک که به نوعی طراحی ترکیبی کوپه و سدان دارد، به شمار می رود. سری 8 گرن کوپه بی ام و هم با چنین ویژگی در طراحی هیبتی داشته و طراحی تهاجمی آن چشمگیر است. نسخه سدان سری 8 گرن کوپه طراحی کامل تر از نسخه های کوپه و کروک دارد و از این رو نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

ابعادی بزرگتر با عرض بیشتر، سری 8 گرن کوپه را در مقایسه با مدل های کوپه و کروک جذاب تر ساخته است. مدلی که در نوع خود قابل توجه بوده و هیجان انگیزتر از دو نسخه دیگر به نظر می رسد. بی ام و سری 8 گرن کوپه به گفته شرکت آلمانی یک سدان اسپرت است که به معنای واقعی کلمه تجربه رانندگی بی نظیر را در یک خودرو چهاردرب به افراد منتقل می کند. ایرودینامیک برجسته در کنار طراحی با ساختار اسپرت، موجب می شود تا در عملکرد سری 8 گرن کوپه به مدلی برتر از دو نسخه دیگر تبدیل شود.

در طراحی و پلتفرم نباید سری 8 گرن کوپه را یک مدل کشیده سری 5 دانست زیرا در بحث طراحی و ویژگی ها کاملا متفاوت است و هیچ شباهتی ندارد. جلوپنجره بزرگ با فیشیا تهاجمی نظرهر دوست دار اتومبیلی را جلب می کند. از این رو در نگاه نخست شیفته محصول تازه معرفی شده بی ام و خواهید شد. بی ام و در معرفی این مدل اعلام کرد:طراحی سری 8 گرن کوپه با ستون عقبی که برای آن در نظر گرفته شده چیزی بین کوپه و سدان است. فضای داخلی و طراحی بیرونی سری 8 گرن کوپه کشیده تر بوده و با پیشرانه قوی به حرکت درمی آید. شیشه جلو شیب بیشتری نسبت به خودروهای کوپه و سدان دارد که موجب می شود تا سرنشینان جلو تجربه سفری متفاوت را خواهند داشت. خطوط طراحی سری 8 گرن کوپه متفاوت از آن چیزی است که در دو مدل کروک و کوپه اخیرا مشاهده کردید. شیشه عقب هم شیب بسیاری دارد و موجب شده تا سقف هم به این شکل درآید. طراحی سری 8 جدید به صورتی انجام گرفته تا آیرودینامیک بالایی از خود نشان دهد و یک مدل منحصربفرد است.

در قسمت شیشه عقب طراحی ویژه ای به کار گرفته شده که نسبت به مدل کوپه 9.0 اینچ بلندتر، 1.2 اینچ عریض تر و 2.2 اینچ ارتفاع بیشتری دارد.
سری 8 گرن کوپه
سری 8 گرن کوپه

با این حساب باید سری 8 گرن کوپه را نسخه ای بلندتر از نسخه کوپه دانست. باتوجه به طراحی سدانی که بی ام و برای این خودرو در نظر گرفته، عجیب نیست که شاهد افزایش ابعاد در یک مدل کوپه سدان یا همان سدان فست بک باشیم. باواریایی ها سعی کردند طراحی در این مدل به کار گیرند و سری 8 گرن کوپه را به محصولی برجسته تبدیل کنند. از این رو معرفی این خودرو با واکنش های مثبتی مواجه شد و احتمالا فروش بهتری نسبت به مدل های قبلی خواهد داشت.سری 8 گرن کوپه کوسه باواریایی ها

طراحی تهاجمی تر در کنار سیستم های ایمنی و رفاهی کامل همراه با پیشرانه قدرتمند سری 8 گرن کوپه را به مدلی فوق العاده تبدیل می کند. اگرچه انتظار می رفت طراحی سدان سری 8 چنین باشد، اما در نگاه نخست کمی عجیب و غریب به نظر می رسد. در فضا داخل کابین طراحی جذاب و باکیفیتی دارد که نظر هر فردی را به خود جلب می کند. تریم چرم و چوب با متریال آلومینیومی زیبایی داخلی سری 8 گرن کوپه را دوچندان کرده است.

البته در طراحی کلی فضای داخل کابین تفاوت چندانی با نسخه کوپه ندارد اما با افزوده شدن کابین عقب شاهد فضایی بزرگتر و به مراتب جذاب تر هستیم. در مجموع آن چه که بی ام و برای سری 8 گرن کوپه در نظر گرفته آن را به مدلی برجسته تبدیل کرده است. پیشرانه این سدان فست بک از نوع B58 توربوشارژ شش سیلندر 335 اسب بخاری است و یک نسخه قدرتمند با پیشرانه 4.4 لیتری هشت سیلندر 523 اسب بخاری هم در نظر گرفته شده که توان حرکتی بالایی دارد.

2020-bmw-8-series-gran-coupe-is-the-for-the-real-se
2020-bmw-8-series-gran-coupe-is-the-for-the-real-se

هر دو مدل سری 8 گرن کوپه به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک Steptronic Sport مجهز هستند تا در کنار پیشرانه قدرتمند عملکرد خوبی از خود نشان دهند. بی ام و در نظر دارد اواخر سال جاری عرضه محصول جدید را انجام دهد، بنابراین تا اواخر سال جاری خبری از عرضه نیست. حتی جزئیات قیمت سری 8 گرن کوپه مشخص نشده و انتظار می رود باواریایی اطلاعات تکمیلی را در آینده نزدیک پیش از عرضه اعلام کنند.

همانطور که گفته شد بی ام و پیش از این دو مدل M اسپرت سری 8 کوپه و کروک را معرفی کرد که از پیشرانه قدرتمند برخوردار بوده و طراحی تهاجمی برای آنها در نظر گرفته شد. با تعاریفی که این شرکت برای سدان فست بک جدید داشته، می توان محصول جدید را در نوع خود برجسته دانست. محصولی که ویژگی های بزرگ برای آن در نظر گرفته شده و بدون شک می تواند رقبا را به سادگی کنار زند.

پیش بینی می شود باواریایی ها مدل های بیشتری از سری 8 و دیگر محصولات خود معرفی و عرضه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره بی ام و سری 8 گرن کوپه یک سدان واقعی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بی ام و سری 8 گرن کوپه یک سدان واقعی» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید