کد مطلب: 51713 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آمار مبتلایان به کرونا در استان سمنان : 11 مبتلا و 1 فوتی

آمار مبتلایان به کرونا در استان سمنان : 11 مبتلا و 1 فوتی

بر اساس آمارهای تجمیعی ارائه‌شده، شمار مبتلایان به کرونا در استان سمنان به 11 نفر رسیده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
11 مبتلا و 1 فوتی - 11 affected and 1 death
11 مبتلا و 1 فوتی - 11 affected and 1 death
11 مبتلا و 1 فوتی - 11 affected and 1 death

به گزارش آسمونی : بنا بر اعلام رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در یک روز گذشته، 205 مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا به طور رسمی در کشور شناسایی شده که آخرین خبرها حاکی از مشاهده ابتلای چهار مورد جدید به این ویروس در استان سمنان است.

بر همین اساس، آمار تجمیعی مبتلایان قطعی به کرونا به تفکیک استان‌های مختلف کشور نشان می دهد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان سمنان به 11 نفر رسیده است.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، از تعداد 205 نفر، 9 نفر فوت کرده اند و تعداد کل مبتلایان 593 نفر خواهد شد که تعداد بهبود یافته ها 123 نفر است و متاسفانه 43 مورد هم فوت کرده اند.

تعداد افراد مشکوک بیشتر از تعداد مبتلایان واقعی است و شاید از تعداد افراد مشکوک تنها 10 تا 15 درصد به کرونا مبتلا شده باشند.

رضا چمن، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هم گفت: تعداد موارد مثبت قطعی کرونا ویروس در جمعیت زیرپوشش این دانشگاه تا ظهر امروز شنبه، دهم اسفندماه، به هفت نفر رسیده که یک نفر از آنان فوت کرده است.وی افزود: این بیمار خانمی 73 ساله و با سابقه بیماری قلبی عروقی و فشار خون بالا بوده است.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «آمار مبتلایان به کرونا در استان سمنان : 11 مبتلا و 1 فوتی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?