کد مطلب:  66564 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توسعه بازی System Shock 3 به شرکت تنسنت بستگی دارد

توسعه بازی System Shock 3 به شرکت تنسنت بستگی دارد

ساخت ادامه سری بازی‌های سیستم شاک بر اساس صلاح‌دید شرکت تنسنت صورت خواهد گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، استودیو نایت دایو اعلام کرده است که ساخت نسخه سوم بازی System Shock بسته به نظر تنسنت صورت خواهد گرفت و این شرکت بزرگ مسئولیت آن را بر عهده خواهد داشت.

استودیو نایت دایو (Night Dive)، مالت آی‌پی بازی سیستم شاک، اعلام کرده است که ساخت سری سوم این بازی به نظر تنسنت بستگی خواهد داشت. این در حالی است که عنوان سیستم شاک 3، چندین سال است که مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد و در سال 2020 زمزمه‌های لغو شدن آن وجود داشت. با این حال بعد از مدتی، با انتشار یک پست بر روی وبسایت Otherside، مشخص شد که شرکت تنسنت قرار است مجموعه سیستم شاک را پیش ببرد.

این در حالی است که هیچ اطلاعاتی نسبت به چگونگی پیشبرد این بازی منتشر نشده است. اکنون دو سال از زمان ناپدید شدن بازی سیستم شاک می‌گذرد اما تنسنت هیچ قدم رو به جلویی برای بازی سیستم شاک 3 برنداشته است. همچنین لینکدین نیز خبر از ترک بازی توسط سازندگان آن می‌دهد و به نوعی باید بازی System Shock 3 را یک بازی لغو شده بدانیم.

به همین منظور، در مصاحبه صورت گرفته با رئیس استودیو نایت دایو در مراسم گیمزکام، مشخص شد که حق انتشار نسخه سوم بازی سیستم شاک به شرکت بزرگ چینی تنسنت فروخته شده است و تمام تصمیم گیری‌ها راجع به ادامه ساخت و یا لغو این عنوان در دستان تنسنت قرار دارد. رئیس استودیو نایت دایو، آقای استفان کیک، همچنین اعلام کرد که در صورتی که تنسنت ساخت نسخه سوم بازی را تایید کند، می‌تواند در آینده نسبت به ساخت نسخه‌های دیگری از این بازی نیز اقدام کند.

اگرچه هنوز ابهامات بسیاری در خصوص خرید حق انتشار سری بازی‌های سیستم شاک توسط تنسنت وجود دارد، اما آقای کیک اعلام کرده است که استودیو نایت دایو، برنامه‌هایی قطعی برای انتشار بازی System Shock دارد؛ اما همچنان مشخص نیست که منظور او ساخت نسخه سوم از بازی است و یا یک ریمیک از نسخه دوم بازی در برنامه کاری آن‌ها خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره توسعه بازی System Shock 3 به شرکت تنسنت بستگی دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «توسعه بازی System Shock 3 به شرکت تنسنت بستگی دارد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید