کد مطلب: 59102 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تحقیق یوفا درباره لیزر انداختن هواداران انگلیس

تحقیق یوفا درباره لیزر انداختن هواداران انگلیس

یوفا قرار است درباره چند پیشامدی که در مسابقه نیمه نهایی یورو 2020 بین انگلیس و دانمارک رخ داد، تحقیق کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : یوفا تأیید کرده است که در پی پیروزی انگلیس در نیمه نهایی یورو 2020 مقابل دانمارک، به دلیل استفاده یکی از هواداران این تیم از لیزر و ایجاد مزاحمت برای دروازه بان دانمارک، پرونده ای انضباطی علیه انگلیس باز کرده است.

همچنین هو شدن سرود ملی دانمارک از سوی عده ای از هواداران انگلیس پیش از آغاز این بازی و آتشبازی در ورزشگاه پس از پیروزی 2-1 انگلیس برابر دانمارک در وقت های اضافی، از دیگر مواردی است که درباره آنها تحقیق خواهد شد.

گرت ساوت گیت و شاگردانش پس از پیروزی برابر دانمارک حالا باید یکشنبه شب در فینال این رقابت ها در ومبلی لندن برابر تیم ملی ایتالیا صف آرایی کنند، اما در عین حال منتظر هستند تا ببینند یوفا چه تصمیم برای مجازات آنها خواهد گرفت، البته اگر در نهایت تصمیم در این زمینه اتخاذ شود.

در بازی شب گذشته دانمارک موفق شد با گل بسیار زیبای میکل دامسگارد روی یک ضربه ایستگاهی از انگلیس جلو بیافتد اما گل به خودی سیمون کیائر کار را برای دو تیم به تساوی کشاند.

پس از پایان بازی با نتیجه 1-1 در 90 دقیقه، هری کین موفق شد در وقت های اضافی برای انگلیس گلزنی کند و به این ترتیب سه شیرها راهی فینال یورو شدند. هری کین پشت ضریه پنالتی که رحیم استرلینگ گرفته بود ایستاد و با وجودی که کسپر اشمایکل ابتدا موفق شد ضربه کاپیتان انگلیس را دفع کند، اما کین در ریباند توپ را به تور دروازه دانمارک دوخت.

مسئولان مسابقه قبل از شروع وقت های اضافی برای گفتگو دور هم جمع شدند و به نظر می رسید که داور دنی ماکلی به دیگر مسئولان بازی گفته است که از لیزر در بین جمعیت حاضر در ورزشگاه استفاده می شود.

دوربین های تلویزیونی نیز در حالی که کسپر اشمایکل آماده رویارویی با پنالتی هری کین می شد، نور لیزری را که بر روی صورت دروازه بان دانمارکی تابانده شده بود، ثبت کردند.

با وجود لیزری که به چشم اشماکل انداخته بودند اما دروازه بان دانمارک موفق به دفع ضربه پنالتی کین شد، هر چند کین در ریباند موفق شد همان توپ را گل کند.

هیئت حاکمه فوتبال اروپا در حال تحقیق و بررسی در مورد این اتفاق به همراه تعدادی اتهام دیگر است.

در بیانیه یوفا آمده است: "مراحل انضباطی پس از بازی یورو 2020 در مرحله نیمه نهایی بین انگلیس و دانمارک که در 7 ژوئیه در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شد، آغاز شده است.

اتهامات علیه انگلیس عبارتند از: استفاده از نشانگر لیزر توسط طرفداران این تیم. ایجاد مزاحمت توسط طرفداران این تیم هنگام پخش سرود ملی. روشن کردن آتش بازی توسط طرفداران این تیم.

به این پرونده توسط مرجع کنترل، اخلاق و انضباط یوفا (CEDB) رسیدگی خواهد شد."

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «تحقیق یوفا درباره لیزر انداختن هواداران انگلیس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?