کد مطلب:  61431  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری کلاس های جبرانی ابتدایی ها از بهمن

برگزاری کلاس های جبرانی ابتدایی ها از بهمن

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از پیاده سازی فاز دوم برنامه جبران و تثبیت یادگیری از بهمن سال 1400 تا پایان اردیبهشت 1401 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رضوان حکیم‌زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از آغاز فاز دوم طرح ملی جبران و تثبیت یادگیری از بهمن سال جاری تا پایان اردیبهشت 1401 خبر داد.

حکیم‌زاده درباره برنامه های تدوین شده وزارت آموزش‌وپرورش برای جبران افت آموزش و یادگیری به‌ویژه در مقطع ابتدایی عنوان کرد: فاز اول برنامه جبران و تثبیت یادگیری را در تابستان امسال بر اساس تفاهمنامه سه جانبه با دانشگاه فرهنگیان و سازمان بسیج دانشجویی اجرا کردیم.

وی در ادامه افزود: بر اساس آن برنامه، در سال تحصیلی که گذشت تمام دانش‌آموزانی را که در سه درس علوم، فارسی و ریاضیات نتایج قابل قبول و نیازمند تلاش بیشتر کسب کرده بودند، شناسایی و 14 جلسه جبرانی برای آنها برگزار کردیم که تا تاریخ 3 شهریور 1400 ادامه داشت و سپس ارزیابی انجام شد.  

حکیم‌زاده با اشاره به اجرای فاز دوم این طرح گفت: زمان برگزاری کلاس‌های جبرانی بعد از پایان ارزشیابی نوبت اول تا پایان سال تحصیلی یعنی از بهمن 1400 تا پایان اردیبهشت1401 خواهد بود.

در پایان وی خاطر نشان کرد: نیازمند کار ویژه برای تقویت مهارت‌های پایه سواد به ویژه مهارت نوشتن هستیم که در این برنامه یکی از محورها فراهم کردن فرصت‌هایی برای تمرین جدی نوشتن است.

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری کلاس های جبرانی ابتدایی ها از بهمن فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «برگزاری کلاس های جبرانی ابتدایی ها از بهمن» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید