کد مطلب:  65280 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
50میلیون گوشی هوشمند سامسونگ به علت تقاضای کم در انبار ماندند

50میلیون گوشی هوشمند سامسونگ به علت تقاضای کم در انبار ماندند

هرچند که گوشی‌های سامسونگ کماکان جزو پرفروش‌ترین‌ها به‌حساب می‌آیند اما به‌نظر می‌رسد که این شرکت در سال 2022 با مشکلاتی مواجه شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هرچند که گوشی‌های سامسونگ کماکان جزو پرفروش‌ترین‌ها به‌حساب می‌آیند اما به‌نظر می‌رسد که این شرکت در سال 2022 با مشکلاتی مواجه شده است. در حالی که تا چند وقت پیش مشکلات کمبود قطعات موجب شده بود تا شرکت‌ها موجودی کافی برای پاسخ به نیاز کاربران را نداشته باشند اما حالا اوضاع کاملاً برعکس شده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری The Elec، سامسونگ حدود 50 میلیون گوشی هوشمند را در انبارهای خود دارد که 18 درصد از کل گوشی‌های این شرکت در سال 2022 را تشکیل می‌دهند. این آمار در بهترین حالت باید حدود 10 درصد باشد و همین موضوع باعث شده تا سامسونگ سفارشات قطعات مورد نیاز برای تولید گوشی‌های خود را متوقف کند.

گفته می‌شود که بیشتر گوشی‌های موجود در انبارهای سامسونگ از خانواده‌ی گلکسی A است. ظاهراً حذف ویژگی‌های محبوبی مانند شیار کارت میکرو اس‌دی و جک هدفون 3.5 میلی‌متری از این گوشی‌ها باعث کاهش میزان تقاضا برای آن‌ها شده است. همچنین گفته می‌شود که الگوبرداری سامسونگ از شیائومی در عرضه‌ی محصولات خود با فاصله‌ای کوتاه یکی دیگر از دلایل اصلی این موضوع است.

: برای دریافت مشاوره درباره 50میلیون گوشی هوشمند سامسونگ به علت تقاضای کم در انبار ماندند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «50میلیون گوشی هوشمند سامسونگ به علت تقاضای کم در انبار ماندند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید