کد مطلب: 59170 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش تصویری صداگذاری در پاورپوینت

آموزش تصویری صداگذاری در پاورپوینت

در این بخش از آسمونی با آموزش نحوه صدا گذاری روی فایل پاورپوینت در خدمت شما عزیزان هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

افزودن فایل صوتی به پاورپوینت

راه‌های زیادی برای بهبود در ارائه پاورپوینت وجود دارد یکی از آن ها اضافه کردن فایل صوتی است استفاده از موسیقی می‌تواند یک ایده‌ی عالی برای ارائه باشد که در این بخش از آسمونی هدف ما آموزش نحوه انجام این کار است.

آموزش ضبط کردن صدا در پاورپوینت

1- برنامه پاورپوینت را اجرا میکنیم وارد زبانه Insert شده و بر روی گزینه Audio کلیک کنید.2- در منوی ظاهر شده گزینه Record Audioرا انتخاب میکنیم.3- در صورتی که می خواهید خودتان صدا ضبط کنید گزینه Record Audio را بزنید تا پنجره Record Sound باز شود.یک نام برای فایل خود تایپ کنید و برای شروع بر روی گزینه Record (دایره قرمز) کلیک کنیدحال صدای شما با استفاده از دستگاه میکروفن در حال ضبط شدن است.4- هر زمان که قصد متوقف کردن ضبط را داشتید می‌توانید بر روی گزینه Stop (مربع) کلیک کنید. برای گوش دادن به فایل صوتی خود، از گزینه Play (مثلث) استفاده نمایید. اگرفایل صوتی مورد قبول بود گزینه OK را بزنید.

مراحل اضافه کردن فایل صوتی به پاورپوینت

1- برنامه پاورپوینت را اجرا میکنیم وارد زبانه Insert شده و بر روی گزینه Audio کلیک کنید.2- در منوی ظاهر شده گزینه Audio on My PC را انتخاب میکنیم و به مسیری که فایل صوتی هست می رویم و فایل صوتی را انتخاب می کنیم.3-  گزینه Insert را می زنیم. پاورپوینت از فرمت‌های مختلفی نظیر MP3، ‏MP4، ‏WAV و AAC پشتیبانی می‌کند.4- یک آیکون بلندگو در فایل شما ظاهر می‌شود که می‌توانید فایل صوتی خود را اجرا کرده، صدای آن را کم و زیاد و آن را عقب یا جلو ببرید.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش تصویری صداگذاری در پاورپوینت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?